Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Vento była potęga tam było modyfikacji w chuu i troszkę ale i owszem zderzak gt :)

Opublikowano

Też miałem Ventkę do niedawna :wink: z silnikiem 1.8 90KM. Ogólnie trwały i byłem zadowolony. Przeżył trasę na wakacje w Italii:naughty: Ale jakoś wzięło mnie na zmiany:kwasny:

http://img51.imageshack.us/img51/8670/dsc00079adp.jpg

Opublikowano

fajne te venciaki tylko takie troszkę prostokątne ;P (przynajmniej to moje spostrzezenie i ocena ) też mogłem mieć venciaka zielonego ciemnego 1.9 td ogólnie w fajnym stanie ale jak zobaczyłem moją przyszłą audiczke na necie to się po prostu zakochałem :D nawet w tym małym czorcie 1.6 benz :P

Opublikowano
  • Autor

ja vencioka miałem w karierze najdłużej ponad rok :grin:

teraz audi juz mam 4 msc:decayed:

ale i tak mody sie nie kończą czyli sprzedaż się nie szykuje :wink:

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 22:38 ----------

no i mamy alu założone zrezygnowałem z niskoprfilówek bo c**jowo by to wyglądało na tak wysokim zawieszeniu :facepalm:

w tym tyg przyjdzie mi folia na halogeny żółta pobawie się z tym i jebne foto :grin:

dekielki do kołpaków są czaronoo szare :wink:

Opublikowano

to teraz pokaż alu :)

Opublikowano
  • Autor

jutro jebne fotki z alu teraz jest zamieszanie w robocie bo wszyscy przyjeżdżają zmieniać opony i jak rano otwieramy to kończymy gdzieś kolo 21 dopiero :facepalm: wszyscy w jeden moment przyjeżdżają ubierać papcie :wink:

Opublikowano

Jest mała niespodzianka na alu, bardzo fajnie wyszły. Dzisiaj czyszczenie Audi i Lancelota będą zdjęcia mam nadzieję. Dzięki Michał za troszkę krwi z zacisków :P

Opublikowano

ty masz takie jasne wnętrze:shock3:

ciekawe ale dużo ładniejsze by było gdyby górna część deski i boczków była czarna:naughty:

wywal te okropne niebieskie ledy:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ledy wylecą w najbliższym czasie ;p

tu są jakieś zdjęcia nowe :P

to je amelinium :grin:

95626318325658315121.jpg

takie tam:

05693590458458489412.jpg

11762537290544202261.jpg

i żółte haloo :decayed:

98163322776587264795.jpg

83861590927626456191.jpg

narazie tyle jak macie pomysł na modyfikacja na chwile obecną niższym kosztem to pisać :grin:

Opublikowano

na glebe go !:D

Opublikowano

Ale kozica :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ładne ma długie nogi :grin:

Opublikowano

jak to mówią szyny długie to i stacja za***ista ;d

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zdjęcie B6 Division B5 Battalion :grin:

03011546736378834023.jpg

tak się zebrałem i postanowiłem wymienić całe dekory w mojej a4 ,

dekory zamieniłem u Martina a4 , zdjęcia z pracy :

40175524496978906085.jpg

79309645218245169904.jpg

50314619561990010989.jpg

efekt finalny:

95402624672539438107.jpg

15099998894771836211.jpg

a tu jeszcze pare zdjęc ze zlotu W Cn wtaz z Martinem

21480299094145268737.jpg

61197176138481440068.jpg

:naughty:

Opublikowano

patrzę działasz działasz ;D ja to zbieram fundusze :x i w cholere mi to opornie idzie..;/ ale Twoja ma zaje***** kolor :jerk:

Opublikowano
  • Autor
ale Twoja ma zaje***** kolor :jerk:

też mi się podoba , nietypowy :decayed::jerk:

więc działamy dalej , postępy wciąż idą :wink:

88781394143329914343.jpg

co dalej czas pokaże i wymysły moje jak i Martina zaplecze :grin:

Opublikowano

ciekawe :D Gdzie gooogle zakupiłeś?:D a nie lepiej dekory w carbon by było?:>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie , teraz mają lepszy efekt , zwłaszcza na żywo , zdjęcia nie oddają pełne efektu :decayed:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 23:34 ----------

witam wszystkich , jako żeby nie było zbyt długo za cicho to pare fotek z wizyty u Martina i ze znajomym, plany na przyszły tydzień to oddanie auta do lakiernika polerka malowanie dokładek i odprysków.

wpadną także czujniki cofania:wink:

fotka z Majkelem :facepalm:

74222218456393058341.jpg

u Martina :wink:

99362334343976504000.jpg

Opublikowano

a ten niebieski sedan to nie exauto vel buca dawidsa?

Opublikowano

Też właśnie o nim pomyślałem... swego czasu chyba były graty z tego auta na allegro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.