Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja Audiczka


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. to i ja przedstawie moją audiczke. tu jest link do zdjęć. narazie zdjęcia z zimy. :arrow: link jak auto wróci od lakiernika to porobie zdjęcia nowe i całej furki :) dokladniejszych zdjęć środka niepokaże bo mam strasznie zdrachaną deske na kokpicie ta drewnianą i nie moge nigdzie takiej dostać :( a w serwisie audi chcą 700zł :/ . a i na lato mam welurowe dywaniki :grin: . i nie mam juz łopaty w bagażniku ani łańcuchów ;) czekam na opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tej skrzyni Ci nie zaglusza ??
nie dokonca rozumiem, bo to raczej skrzynia zagłusza :D ale mam radyjko w którym można sterować subem. chyba że chodziło Ci o warkot silnika że miałby zagłuszać?? nie bardzo bo autko jest standardowo fajnie wygłuszone a i głosnik ma 1000 W :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztowały Cie te felgi od eSki :?:

Usuń te chińskie literki z drzwi. W niemieckim samochodzie jakoś to jak dla mnie sie gryzie.

Masz w końcu solidną niemiecką markę. Wiec po co ją ozabiać stikersami japońskimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztowały Cie te felgi od eSki

powiele pytanie :wink:

fele lux malina :!: :!:

napisy jap, IMO nie pasują do Audi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pomalowałem zaciski :D a wczoraj założyłem grill :D jak wam sie podoba?? :twisted:

No wiesz co ty sie tu zaciskami chwalisz , a tam jakoś pikna dziewczinka siedzi w aucie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pomalowałem zaciski :D a wczoraj założyłem grill :D jak wam sie podoba?? :twisted:

No wiesz co ty sie tu zaciskami chwalisz , a tam jakoś pikna dziewczinka siedzi w aucie :mrgreen:

wlasnie.kiedy ja poznamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz myslalem ze nie zauwazycie :D poznacie na Spocie :P musze was jakoś skusić na spot :lol: PZDR

przeciez nie przyjechalibysmy na spot dla ciebie :cool: tylko dla niej :razz: :mrgreen:

tzn dla niej czyli A4 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Kameia w Oplu. I co 2-3 miesiące malowałem go bo farba złaziła w niego. Fakt że zwykły spray do tego wystarczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor napisał/a:

przeciez nie przyjechalibysmy na spot dla ciebie :cool: tylko dla niej :razz: :mrgreen:

tzn dla niej czyli A4 :razz:

no ja też własnie o A4-ce pisałem :P że ja poznacie na spocie :lol:

a co do grilla to jak zacznie farba zlazic to go opyle na allegro :P a kratki to nie wiem czy zakladać bo chce halogeny kupic ale nie wiem czy są takie razem z kratkami czy czeba ciąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...