Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dam bo nie pije procentów :banan:

Opublikowano

Krzysiek, teraz pora żebyś się pojawił na jakimś spocie.. bo chyba nigdy Cię nie było :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no nigdy bo się was boje :wink::whistling:

ps. no popatrz mało bym zapomniał :kox: chromiki jeszcze wpadły :naughty:

img0557ek.jpg

Opublikowano

nie ma się czego bać, nie gryziemy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no muszę się skusić któregoś pięknego dnia :naughty:

ale gdzie ja tam z taką bidulą do twojego odrzutowca :wink:

Opublikowano

jaki tam odrzutowiec.. auto jak auto. wielokrotnie powtarzałem i zawsze będę powtarzać: nie liczy się auto czy zasobność portfela. liczy się człowiek :good:

Opublikowano
  • Autor

nie no pewnie że tak tylko po co jechać na zlot jak każdy będzie oglądać twoje ferrari :naughty:

nie no żarcik muszę się poprostu kiedyś przemóc :kox: bo ja taki wstydziuch jestem :whistling:

Opublikowano

no tak racja mimo to twoja Jędrek niczego sobie zwłaszcza jak kolo baru koło mojej stałeś aż wstyd :facepalm::kox:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

bo ja taki wstydziuch jestem :whistling:

:grin: poważnie :shock3::polew:

Opublikowano

pieknie widze sie bawisz :wink: oby tak dalej

Opublikowano
  • Autor

no jestem jestem :kwasny::whistling:

a dzięki Pablo staram się wam dorównać choć to ciężka sprawa wysoko poprzeczkę zawiesiliście :naughty:

no ale przede wszystkim chcę by idąc do autka mordka się cieszyła :kox:

Opublikowano
no jestem jestem :kwasny::whistling:

a dzięki Pablo staram się wam dorównać choć to ciężka sprawa wysoko poprzeczkę zawiesiliście :naughty:

no ale przede wszystkim chcę by idąc do autka mordka się cieszyła :kox:

mam to samo :kox::wink:

Opublikowano
  • Autor

nie ma nic fajniejszego niż a kurcze nudzę się idę posiedzieć do autka :kox:

albo wychodzisz z pracy gdzie znów prezes mimo że stajesz na głowie ma pretensje, i patrzysz.. oooo moja oaza moje audi czeka na mnie cierpliwie :kox:

Opublikowano
no tak racja mimo to twoja Jędrek niczego sobie zwłaszcza jak kolo baru koło mojej stałeś aż wstyd :facepalm::kox:

bez przesady :wink:

Opublikowano
  • Autor

no nic nie poradzimy takie jak ma Jedrek to jedynie w skali 1:50 :whistling:

Opublikowano

no ale przede wszystkim chcę by idąc do autka mordka się cieszyła :kox:

wlasnie o to w tym chodzi :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
:banan::banan::banan::banan::banan: nie ma jak to furacz :a4fan: a nie transport z A do B :banan::banan::banan::banan::banan:
Opublikowano

Fajna ta B6, dbaj o nią! :naughty:

Opublikowano

Powiem tylko tak , parę dni tu nie zaglądałem a ten już pół auta wyrezał szatan :brawo:. Krzychu ciśniesz z modami :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

łoooo jeny uwierz dbam dbam najlepiej jak potrafię :wink: dla mnie auto to nie tylko pojazd, to nie transport z punktu a do b, to ścieżka życia :naughty:

zresztą to chyba nie tylko ja tak mam :naughty: to jest moje drugie ja :naughty:

łoj tam zaraz pół auta, jedynie parę drobiazgów :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.