Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu? czyli za ile? :grin:

Opublikowano
  • Autor

jakaś mała aluzja ?? :kox:

Opublikowano
no bo ja przecież tylko dopracowuję parę szczegółów :naughty:

apropo jest rns-e z sds-em jest BT w wersji High no to jakże by tu miało nie być kiery z B8 :kox:

http://img829.imageshack.us/img829/5336/img0552fgd.jpg

oddaj :naughty::slina:

w totaka wygrałeś :whistling:

Opublikowano
  • Autor

jakbym wygrał w totka to już autko stało by w MTM

i jedyne co by się zgadzało to bryła z b6 i deska rozdzielcza :naughty:

---------- Post dopisany 30-04-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 10:25 ----------

przedstawiam nowy uzupełniający modzik :decayed:

jako że pewna pani postanowiła zrobić mi retusz auta i urwała lusterko trze było wymienić a jak już wymieniać to...

tadam zewnętrzen s4 fotochromex :wink: elektrycznie składane podgrzewane i takie tam :kox:

img0562kr.jpg

Opublikowano

sie nie nudzisz:kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

a no staram się dogonić mistrza ale że mistrz może być tylko jeden więc chylę czoła :hi:

prawda taka że bez Ciebie zginąłbym marnie :decayed:

a tak prezentuje się na zewnątrz:

img0535hnt.jpg

Opublikowano

Zdrowo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuję :decayed: rozumiem że się podoba :whistling:

Opublikowano
a dziękuję :decayed: rozumiem że się podoba :whistling:

a skąd niech sie zdrowo chowa:grin::grin::grin:

Opublikowano

no ładnie :wink: aj niegrzeczna ta pani była:decayed: juz ja bym ja nauczyla :facepalm::grin:

mistrza :whistling::polew::wink:

Opublikowano

Nie :whistling:

Opublikowano

mistrza :whistling::polew::wink:

no wiesz nabijać sie ze mnie:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

mistrza :whistling::polew::wink:

no wiesz nabijać sie ze mnie:polew::polew::polew::polew:

a on mówił o Tobie :grin:

Opublikowano

mistrza :whistling::polew::wink:

no wiesz nabijać sie ze mnie:polew::polew::polew::polew:

jak bym mogła miszczuniu :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe zdrowo chowa i rośnie rośnie :decayed:

najgorsze że jeszcze na upartego że to moja wina no cóż prawda była zgoła inna a mina Pani bezcenna :wink:

ps. no co się naśmiewasz z Dominiuma :whistling:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

no to nie dobrze ze się nie podoba trzeba będzie pomelować w ulubiony kolor Dominiuma tylko skąd ja wezmę landrynkowy róż :whistling::polew:

Opublikowano

ale ja sie z niego nie smieje :facepalm: tak mnie zarazil ta choroba ze szok :facepalm::naughty:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

no to nie dobrze ze się nie podoba trzeba będzie pomelować w ulubiony kolor Dominiuma tylko skąd ja wezmę landrynkowy róż :whistling::polew:

:shock3::shock3::shock3: ja też chce :grin::polew::polew::polew::polew: chyba sobie w taki kolor nowe fele walne :grin:

Opublikowano
  • Autor

oooo no właśnie Dominium swoje zimowe na takie chce robić i prosi prosi weź mi na proszkowej malnij no weź weź :decayed:

ale czy ja wiem taki siakiś pomerańczowy wściekły to ja rozumim ale landryna :decayed::whistling:

Opublikowano

wiem że nie będziesz zakładał tych relingów , ale dla mnie bez nich jakoś dziwnie ta furka wygląda :patrzy:

no ale ważne że tobie się to podoba :wink:

Opublikowano
  • Autor

no nie ma i nie będzie raz że chyba w dachu muszą być otwory pod montaż (nie mam) a dwa jakoś mi to fajnie wygląda bez, taki trochę individual avant :wink:

Opublikowano
no nie ma i nie będzie raz że chyba w dachu muszą być otwory pod montaż (nie mam) a dwa jakoś mi to fajnie wygląda bez, taki trochę individual avant :wink:

czemu nie jest tak zle mi to odpowiada wogole jak pierwszy raz widzialam tego to powiem ze tez sie nad tym zastanawialam :wink:

61026_535251199827523_1523911381_n.jpg

ale zostaje tak jak jest u mnie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.