Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chcieć znaczy móc :naughty:

Opublikowano

Działa Ci ten panel sterowania navi z RNS-E ?

Opublikowano
  • Autor

pewnie że nie :decayed: ale jak będę sprzedawał autko to wylatuje rns-e i żeby nie było kupiłem panel z mała navi i będzie śmigać jak nowa :wink:

Opublikowano
chcieć znaczy móc :naughty:

nie prawda , ja już od pół roku do swojego szukam i d...a :( bo te naleśniki na dłuższą podróż są okropne :(

Opublikowano

A Ten znów reza :grin: :grin: :grin:

Grubo Krzychu , grubo :kox:

Opublikowano

Rób edytka dalej te przysiady to też będziesz miała taki stołek :decayed::decayed:

Opublikowano
Rób edytka dalej te przysiady to też będziesz miała taki stołek :decayed::decayed:

ze co:shock3:

Opublikowano
  • Autor

hehe jaki znów, dopiero, Pixuś TY się lepiej pochwal swoimi modami :decayed: eee bo Ty Maniek to masz kolor banan czy jak mu tam i dlatego no i pewno szukasz w pełnej elektryce bo masz takie naleśniki, a z tym to i sam Wojtek ma problem :wink: no chyba że dziabniesz Recarosy od raz i już :naughty::decayed:

Edytka, Młody chyba wczoraj za dużo ginu z tonikiem wstrząśniętego niewzmieszanego chlapnął :naughty::whistling::decayed:

Opublikowano

Czym mam się chwalić przecież mam serię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

że ledy serią ciśniesz to ja wiem :decayed: no nowe fotelunie wsadziłeś masz pakieta slinera :decayed:

spokojnie jest jest czym się chwalić :wink:

Opublikowano
a widzisz :decayed: a się zastanawiałem czy by nie odkleić folii i teraz nie wiem co robić bo jednak rozpoznawalny :decayed:

no i jest fotele B7 grzane wiadomo chciałoby się w pełnej elektryce pamięci itp.. ale skąd jak sam Wojtek takich dla Siebie nie może dorwać... btw Dzięki Wojtek :hi:

Nie ma za co.

Szkoda, że nie było dane się spotkać :wink:

Opublikowano
  • Autor

nawet bardziej niż szkoda bo bym przy okazji wyrwał jeszcze parę gratów :decayed: ale co się odwlecze to nie uciecze :decayed: może na ogólnopolskim :wink:

img0703oe.jpg

ostatni mochikanin :decayed:

no i jest ostatnia rzecz której brakło do s-line plus :kox:

Opublikowano

jest :kox:

to poka jak się teraz furka w całości prezenci :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no poka poka ale w nocy z kalkulatora to ja se mogiem co najwyżej przez nogiem :kox:

Opublikowano
hehe jaki znów, dopiero, Pixuś TY się lepiej pochwal swoimi modami :decayed: eee bo Ty Maniek to masz kolor banan czy jak mu tam i dlatego no i pewno szukasz w pełnej elektryce bo masz takie naleśniki, a z tym to i sam Wojtek ma problem :wink: no chyba że dziabniesz Recarosy od raz i już :naughty::decayed:

na recaro mnie nie stać :(:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ehhh no niestety recaro mają jedną wadę mało kogo na nie stać bo do tanich to one raczej nie należą :decayed:

Opublikowano

Pieknie :good::) tez mam lotke do zalozenia tylko musze pomalowac

Opublikowano
  • Autor

aaa dziękuję :decayed: no to dalej dalej bo efekt jak najbardziej daje radę :naughty:

jutro jak pozwoli pogoda to zrobię parę fotek :decayed:

img0705fy.jpg

img0704au.jpg

no i cóż tu wiele pisać :decayed::whistling:

sam0492pi.jpg

sam0495z.jpg

Opublikowano

To zestawik z forum do działania tv oraz dvd?

Opublikowano
  • Autor

tak jest :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.