Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ten przełącznik świateł tak prześwituje po bokach czy to tylko odbicie?

odbija od sreberka:naughty:

Opublikowano

Teee kolunio nie wladi rozjebał tylko poczta ro***bała:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor

Dywaniki firmy PFI Starożytni Majowie mawiają że nawet lepsze od ori :decayed: no mnie Dominikko nalegał żeby był od TT ponoć od A3 Sportback też git ale TT najlepsze :wink:

nie no to wiesz skrajnie na lustro wypolerowany chrom i tak odbija się światełko :wink: ps Dominikko DZIEKUJĘ :hi::decayed: jooo najlepiii na pocztę zgonić :whistling::naughty:

Opublikowano

Ja mam od Q3 i jest elegancko :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor

no i jest nowe autko do modzenia, niestety nie z rodziny OOOO ale autko od kuzynki dla mojej przeuroczej najwspanialszej żony przeca :decayed:

strasznie jej się podobało wizualnie i tak się nakręciła że po sprawdzeniu stanu technicznego nie było wyjścia :decayed:

r9py.jpg

4a8a.jpg

x1al.jpg

no i pierwszy modzik wywalenie w piSSSduu tego badziwnego radia i montariren ori

u2nk.jpg

teraz pozostaje tylko bluetootha poszukać :wink: ale tego to można modzić żeby tak do naszych części kosztowały to by była bajka :decayed:

ps. głośniki w zasadzie prawie nie grają (tak to jest jak się ma BOSE)

i myślałem żeby do fiesty założyć np to...

Głośniki dystanse Ford Mondeo Transit Fiesta Focus (3366689788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bo wyboru mało widzę :whistling:

albo JBL-ki

JBL głośniki Mondeo Focus Fiesta Escort Wrocław (3376551599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

dla kobitki fajny i do tego kolor :jerk:

Opublikowano
  • Autor

jest niższy i twardszy.. skurkowany prowadzi się lepiej niż mój black :decayed:

Opublikowano

moja pani tez ma fieste z 2008 tylko ze 5 drzwi w wersji ghia

podgrzewana szyba przednia w fordzie to jest to choc widze ze u ciebie brak ale za to 3 drzwiowa ladniejsza niz 5 choc mniej praktyczna

Opublikowano
  • Autor

oj okulista się kłania też jest podgrzewana :decayed:

Opublikowano

Przejrzałem cały temat i co strona foty z modami.:shock3: Ja wysiadam. Pełen pozytyw Audiczka. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam jak się mało pisze to tak wyszło :whistling:

ale dziękuję za słowa uznania, staram się dogonić wyjadaczy forumowych :naughty:

Opublikowano
oj tam oj tam jak się mało pisze to tak wyszło :whistling:

ale dziękuję za słowa uznania, staram się dogonić wyjadaczy forumowych :naughty:

ja mam tak samo, a dodatkowo chce ich przegonić :grin:

Opublikowano

... Krzychu sorka , nie zauważyłem :facepalm: (dzięki za dedykację ) :hi:

Jak nie rezał , to nie rezał - jak ruszył z modami to nie ma końca .

Graty Krzychu .

Włącznik z chromem :kox:

Opublikowano
  • Autor

a polecam modzika włącznik wygląda miód malina :decayed:

ps. Łukasz ale weź tu dajmy na to przegoń Barta... noooo po prostu impossible :decayed::whistling:

Opublikowano

No nie da rady, nie ma co się oszukiwać :decayed:

Opublikowano

A jak wyrezać taki włącznik? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kupujesz taki od TT, A3, Q5 i pewno jeszcze ze dwa dadzą radę, ładnie prosisz Pana Dominika Domin79 żeby przełożył pokrętło z TT do twojego :grin::grin:

a potem to już banalnie proste wyciągasz jeden wpinasz drugi i włala :naughty::naughty: no bo najtrudniejsze to ponoć opanowanie wyciągania pokrętła tak by się nie rozwaliło :decayed::decayed:

no i trzeba pamiętać o litrażowym procencie dla Dominiuma :hi::hi:

Opublikowano

Czy ja wiem ostatnio rozbierałem dwa i tuningowałem w jeden i nic nie rozwaliłem. To wystarczy tylko to pokrętło wyciągnąć i dac to od tt i już po robocie?

Opublikowano
  • Autor

tak toczna :decayed:

Opublikowano

No to polujemy na przełącznik :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.