Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ehhh jak za darmola 470 :grin::kwasny:

Opublikowano

nice :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

teraz to rezanko samo się będzie robiło :banan:

---------- Post dopisany 27-01-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 17:11 ----------

no i pierwsze rezanko z nowymi kluczami gotowe :decayed:

lustereczko podświetl przecie te drzwi jak śnieg siecze :grin:

0t11.jpg

a więc diody A6 C6 w lustrach B6 :naughty:

Opublikowano

No i baja bongo łobuzie napewno pójdą tą drogą następni :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

robota trochę przewyższa treść bo cztery kabelki i dwa moduły diód żeby montować 6 godzin.. no dajcież spokój :facepalm:

no ale jak już się zacząłem bawić to żal było nie dokończyć :naughty:

no i tak oto efekt jest bardzo fajny :whistling::decayed: i polecam :decayed:

Opublikowano

cyknij fotkę, jak to w nocy świeci :wink:

i czemu aż 6h?

pod co podłączyłeś? pod halogeny?

Opublikowano
  • Autor

hehe no muszę pstryknąć :decayed:

tak pod halogeny, a weź przedziej te przeklęte dwa kabelki przez łącznik lusterka... masakrator..

no i do tego cała tapicerka drzwi jednych drugich... itd cięcie stali w lustrach i razem schodzi 6h... :hi:

Opublikowano

Fajny modzik!:naughty:

Opublikowano
  • Autor

no mimo że robota wkurzająca to polecam :decayed:

ps i jak ktoś blendy Bose ma zamiar zakładać to też polecam od razu je mieć a nie tak jak gupi ja będę jeszcze raz zdejmował i zatrzaski łamał :grin:

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:53 ----------

A świeci to oto tak :decayed:

n7yr.jpg

4t6g.jpg

także ten tego zachęcam do diya :whistling::wink:

Opublikowano

Pod co podpiąłeś te diody? U Niemców czytam że pod MK w B6/B7 się nie da tego podłączyć żeby działało razem z CLH

Opublikowano
Pod co podpiąłeś te diody? U Niemców czytam że pod MK w B6/B7 się nie da tego podłączyć żeby działało razem z CLH

pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo :wink:

Opublikowano
  • Autor
Pod co podpiąłeś te diody? U Niemców czytam że pod MK w B6/B7 się nie da tego podłączyć żeby działało razem z CLH

pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo :wink:

oooo to to to :wink: i działa jak Pan Bóg przykazał :wink:

nawet Wladi-mirec by nie marudził :decayed:

Opublikowano

Hehe zobaczymy niedługo zbieram graty to Ci powiem czy mi pasi:p:thumbup:

Opublikowano
Pod co podpiąłeś te diody? U Niemców czytam że pod MK w B6/B7 się nie da tego podłączyć żeby działało razem z CLH

pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo :wink:

I działa razem z CLH?

Opublikowano
  • Autor
Pod co podpiąłeś te diody? U Niemców czytam że pod MK w B6/B7 się nie da tego podłączyć żeby działało razem z CLH

pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo :wink:

I działa razem z CLH?

no pewno że działa :decayed:

tam musi iść tylko 12V nic więcej :wink:

Wladi, dawaj dawaj bo coś ostatnio się ociągasz :grin:

Opublikowano

Spoko graty czekają na założenie ja lubię wejscia na pełnej kurw.....e:thumbup::thumbup:

Opublikowano
  • Autor

hehe i znów cały urlop pod autem spędzisz :decayed:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

ps. ja jeszcze muszę zmęczyć dominikane o instalke do likwidacji korbotronika z tyłu :decayed:

Opublikowano

Oj tam cały urlop...ogarniemy w 2 dni...tzn. chłopaki ogarną a ja będę pił i nadzorował:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i w końcu doszło :naughty:

1019074.jpg

18:12 odbierane z volvo bydgoszcz :decayed: aż musiałem na browara dać bo kolo po zamknięciu czekał na mnie :decayed:

teraz tylko ciekawe ile finalnie będzie mnie to kosztowało, z Gdańska do Bydzi w 1:30h oby się nie zemściło :decayed:

Opublikowano
Pod co podpiąłeś te diody? U Niemców czytam że pod MK w B6/B7 się nie da tego podłączyć żeby działało razem z CLH

pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo :wink:

I jak zapalam halo to też świeci?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.