Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzie tam taka drożyzna miałaby być :decayed:

30 zlociszonów na obie strony :kox:

nadszedł czas na nowy stary gadżet czyli television vol II

obsługa z pozycji radia żadnych pilotów i innych pindoloof :wink:

q6f39w1.jpg

a wszystko to w tej oto ameliniowej skrzyneczce w dotychczas niewykorzystywanej kieszeni obok zmieniarki CD :D

AOC6aMt.jpg

co to takie wielkie ? ja moge takie cudo za tysiączka załatwić dedykowane i jest rozmiarów takich jak moduł BT , a tutaj to jakaś KOMODORE ? :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakbym miał tysiączka to bym sobie inaczej życie ułożył :D


no i nadszedł czas na gałeczki w wersji chrominium, bo chrominium nie pomelujesz .... :)

xIaaw0U.jpg?1


powiem więcej po podłączeniu nawet działa :D

3CsQd4M.jpg?1

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

sama ostatnio z tym walczyłam :wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

aaa idź srubek od zarypania i d tego te tasiemkii modliłem się tylko by nie padło nic .. :D

Opublikowano

ja dałam rade :facepalm::grin: to czemu tobie by miało nie pójść :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nieee no Edytka no pełen szacun :D rozumiem że między jednym karmieniem a drugim pykłaś :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Kurde zzzajebista sprawa te eReNeSy, super to wyglada w porownaniu do zwyklego. :)

Opublikowano
  • Autor

no fak wygląda znacznie znacznie lepiej :D

A9tr5BV.jpg?1

Opublikowano

Nieee no Edytka no pełen szacun :D rozumiem że między jednym karmieniem a drugim pykłaś :D

:grin: nie karmie już od 3 miechów :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nieee no Edytka no pełen szacun :D rozumiem że między jednym karmieniem a drugim pykłaś :D

:grin: nie karmie już od 3 miechów :polew:

No wiesz Ty co no nie ladnie to tak glodzić młodego :P

Opublikowano

Nieee no Edytka no pełen szacun :D rozumiem że między jednym karmieniem a drugim pykłaś :D

:grin: nie karmie już od 3 miechów :polew:

No wiesz Ty co no nie ladnie to tak glodzić młodego :P

Sam juz prawie wcina to co mu bede przeszkadzać :-P :-D w końcu kawał chłopa
Opublikowano

znowu musiałeś żeś coś namodzić :ranting:

Opublikowano
  • Autor

heh to do Ciebie wyslalem ostatni komplet ;)

hehe pacz a tak czułem że to od Ciebie :D

Nieee no Edytka no pełen szacun :D rozumiem że między jednym karmieniem a drugim pykłaś :D

:grin: nie karmie już od 3 miechów :polew:

No wiesz Ty co no nie ladnie to tak glodzić młodego :P

Sam juz prawie wcina to co mu bede przeszkadzać :-P :-D w końcu kawał chłopa

no ba już koło od Mann'a sam wymieni :decayed: :decayed:

znowu musiałeś żeś coś namodzić :ranting:

ale Panie Prezesie ja przepraszam ja niechcący :D nie wiem jak to się stało... pić nie piłem... jeno nie pamiętam już kiedy :P

Edytowane przez amaradaar

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mój wzór do naśladowania i tyle w temacie, piękna sztuka :kox:

oczywiście Barta też :D

Opublikowano

Duzo jej nie brakuje do wyposażeni s-line plus :-d

Opublikowano
  • Autor

hehe a dziękuje Rafał :D

no tak Mat za wiele nie brakuje :D no ale co począć ideałów nie ma :D:P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kaaaaaaawał mega dobrej roboty !!!!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A dziękuję :D jak to mówią oczko w glowie więc i dbać trza należycie :D

Opublikowano

A dziękuję :D jak to mówią oczko w glowie więc i dbać trza należycie :D

Bardzo dobrze tak trzymać :thumbup1:

Krzysio mogę się pochwalić nowymi modami w końcu :) do oblukania w moim wątku :P

Opublikowano

Przyciski od szyb i gałka od lusterek chrom z jakiego to modelu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.