Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeśli się nie mylę to a3 sportback :D zaraz poszukam numerów tak będzie prościej :D

oczywiście nie mogę znaleźć swoich fotek więc tu masz temat :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205718-swap-przelacznikow-szyb-a8-do-b7/?hl=%2Bswap+%2Bprze%B3%B1cznik%F3w+%2Bszyb

Edytowane przez amaradaar

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No kolego ładnie lecisz z tym tematem :) furka ładnie się prezentuje :wink:

Opublikowano

Krzychu a co z moim schematem ? :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

a no plus do plusa minus do minusa i dajesz :D :D

tylko mi nie mów że jeszcze tegonie zrobiłeś :D

daj mi na pw co za sprzęt kupiłeś ?? :)


No kolego ładnie lecisz z tym tematem :) furka ładnie się prezentuje :wink:

dziękuję :hi:

Opublikowano

a no plus do plusa minus do minusa i dajesz :D :D

tylko mi nie mów że jeszcze tegonie zrobiłeś :D

daj mi na pw co za sprzęt kupiłeś ?? :)

No kolego ładnie lecisz z tym tematem :) furka ładnie się prezentuje :wink:

dziękuję :hi:

walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade :P i tak jeżdzę :P

Opublikowano

a no plus do plusa minus do minusa i dajesz :D :D

tylko mi nie mów że jeszcze tegonie zrobiłeś :D

daj mi na pw co za sprzęt kupiłeś ?? :)

No kolego ładnie lecisz z tym tematem :) furka ładnie się prezentuje :wink:

dziękuję :hi:

walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade :P i tak jeżdzę :P

co daje zakodowanie na canade?

Opublikowano

a no plus do plusa minus do minusa i dajesz :D :D

tylko mi nie mów że jeszcze tegonie zrobiłeś :D

daj mi na pw co za sprzęt kupiłeś ?? :)

No kolego ładnie lecisz z tym tematem :) furka ładnie się prezentuje :wink:

dziękuję :hi:

walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade :P i tak jeżdzę :P

co daje zakodowanie na canade?

że się same włączają halo na zapłonie nawet w pozycji zero , i jeżdże tak jakby na dziennych , ale podkreślam "tak jakby" :P

Opublikowano
  • Autor

No i więc właśnie no to czego więcej potrzeba :D :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

O kur... ładnie kolego jedziesz z modami. Gratulacje furacza i włożonej pracy :hi:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuję Panie jeszcze jeden modzik leci ku końcowi ale parę duperelków potrzeba jeszcze ;)

Opublikowano

a dziękuję Panie jeszcze jeden modzik leci ku końcowi ale parę duperelków potrzeba jeszcze ;)

coś wymyślił ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

hehe tajemnicon :D

Opublikowano

hehe tajemnicon :D

weź sie ogarnij :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

ale o so chosi :D :D

Opublikowano

ale o so chosi :D :D

Mów jak na spowiedzi :D :D :D

Opublikowano

a no plus do plusa minus do minusa i dajesz :D :D

tylko mi nie mów że jeszcze tegonie zrobiłeś :D

daj mi na pw co za sprzęt kupiłeś ?? :)

No kolego ładnie lecisz z tym tematem :) furka ładnie się prezentuje :wink:

dziękuję :hi:

walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade :P i tak jeżdzę :P

Witam,

Na Canade, tzn. tak jakbyś programował język czy w innym bloku w VCDS?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

:D

Edytowane przez amaradaar

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Już od pewnego czasu przeglądam ten wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem włożonego wkładu finansowego i poświęconego czasu. :) Gratuluję wyśmienitej fury :wink: według mnie wszystkie mody na !!! PLUS !!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

a dziękuję bardzo jest jeszcze jeden modzik w zanadrzu ale taki zajob w modzeniu ze nie ma czasu fotek strzelić :D


wiosna wiosna no i wpadły tarcze na tył pod 288 bom nie zdzierżył odginanych starych :D

nkyud2U.jpg


ale zdecydowanie najważniejszy mod zrobiony już jakiś czas temu to CzyTyRy EleKtriko szybki :D

4dih3X7.jpg


oczywiście oparty o sportbacka :D

dscn0398m.jpg

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Z chęcią wymienię się za moje niechromy, w promocji za free xd

Świetnie te chromki wyglądają ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.