Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line


amaradaar

Rekomendowane odpowiedzi

no i w końcu doszło :naughty:

http://media.skandix.de/pimg/1019074.jpg

18:12 odbierane z volvo bydgoszcz :decayed: aż musiałem na browara dać bo kolo po zamknięciu czekał na mnie :decayed:

teraz tylko ciekawe ile finalnie będzie mnie to kosztowało, z Gdańska do Bydzi w 1:30h oby się nie zemściło :decayed:

a coo to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu doszło :naughty:

http://media.skandix.de/pimg/1019074.jpg

18:12 odbierane z volvo bydgoszcz :decayed: aż musiałem na browara dać bo kolo po zamknięciu czekał na mnie :decayed:

teraz tylko ciekawe ile finalnie będzie mnie to kosztowało, z Gdańska do Bydzi w 1:30h oby się nie zemściło :decayed:

a coo to?

też się miało o to zapytać ale nie chciałem żeby wyszło że nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby stała się ciepłość :decayed:

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 20:46 ----------

Wymienione :decayed: Webasto ożyłooo :naughty: ale znowu kopcii, świeca nowa, rozpylacz nowy i dalej kopcuni, dawka paliwa na 171 ustawione...

jakieś pomysły boys and girls... :decayed: czy musi pochodzić i się dopalić :decayed:

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 20:54 ----------

no więc nie ma jak to zrobić Webasto na gotowca na wiosnę :polew::whistling:

nie obyło się niestety bez zmiany Sterownika ale to i tak Cud że go wyrwałem z podziemi :decayed:

X427hF1.jpg?2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mimo że robota wkurzająca to polecam :decayed:

ps i jak ktoś blendy Bose ma zamiar zakładać to też polecam od razu je mieć a nie tak jak gupi ja będę jeszcze raz zdejmował i zatrzaski łamał :grin:

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:53 ----------

A świeci to oto tak :decayed:

http://imageshack.com/a/img571/9154/n7yr.jpg

http://imageshack.com/a/img541/9296/4t6g.jpg

także ten tego zachęcam do diya :whistling::wink:

jesli te diody pod lustrami swieca wlasnie tak jak na zdjeciach to jak dla mnie efekt fatalny

Ciekawe jak to na zywo wyglada.

1.kolor ktory emituje dioda zalatuje tymi ze stjuningowanych aut

2.obszar ktory oswietla diodia jest tak skromny,ze zastanawia sens takiego moda

Zalozylem u siebie diody z dziennych Q5 -kolor inny a obszar oswietlenia znacznie wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mimo że robota wkurzająca to polecam :decayed:

ps i jak ktoś blendy Bose ma zamiar zakładać to też polecam od razu je mieć a nie tak jak gupi ja będę jeszcze raz zdejmował i zatrzaski łamał :grin:

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:53 ----------

A świeci to oto tak :decayed:

http://imageshack.com/a/img571/9154/n7yr.jpg

http://imageshack.com/a/img541/9296/4t6g.jpg

także ten tego zachęcam do diya :whistling::wink:

jesli te diody pod lustrami swieca wlasnie tak jak na zdjeciach to jak dla mnie efekt fatalny

Ciekawe jak to na zywo wyglada.

1.kolor ktory emituje dioda zalatuje tymi ze stjuningowanych aut

2.obszar ktory oswietla diodia jest tak skromny,ze zastanawia sens takiego moda

Zalozylem u siebie diody z dziennych Q5 -kolor inny a obszar oswietlenia znacznie wiekszy.

no to są ori diody od a6 c6 więc kolorystyka jest taka jak powinna być, obszar oświetlenia jest znacznie więszy poprostu na fotce tego nie zobaczysz, no a projektował to sam lord summersby audi więc co poczne, a zdjęcia robione telefonem w nocy zawsze wychodzą raczej nie fenomenalnie... :wink:

ale powiedz jak Ty zalożyłeś te diody dzienne od Q5 do lusterek ?? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeee no kopcenie naprawione wcześniej dzięki grzybkowi z Volvo :wink:

ale kilka dni później webasto zrobiło samozapłon w garażu :grin: więc nie za bardzo :whistling:

no i okazało się następnych parę dni później że zdechło :decayed: pomagało jedynie wypięcie podgrzanie suszarką płytki i wpięcię lub walnięcie kilkukrotne o podłogę :whistling:

i dlategoż tak a nie inaczej wymiana na nófffkie używkie :doh: bo w asso kur..cze nie maja.... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod co podpiąłeś te diody? U Niemców czytam że pod MK w B6/B7 się nie da tego podłączyć żeby działało razem z CLH

pewnie tak jak ja mam zrobionę czyli pod MCE na wyjściu halo :wink:

I jak zapalam halo to też świeci?

Nie odpwiedziales na to pytanie... tez jestem ciekawy chociaz obawiam sie ze inaczej sie tego nie da podlaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam :hi: no niestety tak ale ile razy w roku zapalasz halo :decayed: a diody mają sporą żywotność.... :wink:

choć może i dało by się pokombinować dać masę z zupełnie innego miejsca.. ale czy je można sterować masą.. hmmm :whistling:

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 21:29 ----------

Mała rzecz a cieszy :decayed:

SVKUCxD.jpg?1

RknXiX9.jpg?1

zaślepeczki :decayed: dzięki koledze andr3i :hi:inaczej w ogóle bym na to nie wpadł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie , pieknie to może by tak teraz zrobić małą inwestycje w obudowę pod tempomat bo ta docinana trochę nie estetycznie wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie , pieknie to może by tak teraz zrobić małą inwestycje w obudowę pod tempomat bo ta docinana trochę nie estetycznie wygląda :wink:

+1 zaślepki masz ładne a obudowa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak o tym pomyślałem :decayed:

jakby tak kolega miki na naszym polskim allegro upolował coś dla mnie :kox:

bo jak z yebaya to jeszcze dolicza akcyzę za to że elektronika :polew:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Wszystko ładnie , pieknie to może by tak teraz zrobić małą inwestycje w obudowę pod tempomat bo ta docinana trochę nie estetycznie wygląda :wink:

+1 zaślepki masz ładne a obudowa :thumbdown:

no a tu drugi pretendent do pomocy :naughty:

no i od razu gałkę do ręcznego pikowaną poproszę :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ebayu europejskim typu DE albo UK to nic nie doliczą :wink: , ale i tak chyba lepiej poszukać na alle w PL i zaoszczędzić na wysyłce np z niemcowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ebayu europejskim typu DE albo UK to nic nie doliczą :wink: , ale i tak chyba lepiej poszukać na alle w PL i zaoszczędzić na wysyłce np z niemcowni

chyba że standardowo za 2 funty wytargasz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co nakładkę dla siebie wytargałem ale pamiętam o Tobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś mało na yebayu przebywam , mało furaczy na części idzie i co lepsze okazy zabierają w całości imigranci ze wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co nakładkę dla siebie wytargałem ale pamiętam o Tobie :wink:

no popatrz Kolegaaa nooo, najpierw się dla bliźniego załatwia później dla siebie samego :naughty::whistling:

ale dzięki za pamięć :wink:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Ostatnio jakoś mało na yebayu przebywam , mało furaczy na części idzie i co lepsze okazy zabierają w całości imigranci ze wschodu

nooo nie wierze Król ebaya na bezrobociu przez putina :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...