Skocz do zawartości
IGNOROWANY

glut pod korkiem


andzia883

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też się to pojawiało wcześniej w aucie żony jak dojeżdżała do pracy niecałe 3km w jedną stronę (zaznaczam że na rower zamienić nie mogła :decayed: bo po drodze zabierała syna do szkoły i wracając odbierała go z lekcji).

Po powrocie do domu jak nieraz odkręciłem korek w Jej aucie to też był taki biały maziowaty nalot na korku. Teraz dojeżdża do pracy ponad 20km w jedną stronę i pod korkiem ma czyściutko.

Jak Twój tata nie ma innego wyjścia jak dojazdy samochodem na tak krótkich odcinkach, to niech tak jak koledzy wyżej piszą, przynajmniej raz w tygodniu przegoni auto kilkadziesiąt kilometrów naraz i myślę że problem ustąpi. To póki co najtańszy i najmniej inwazyjny sposób na sprawdzenie co się będzie działo po takiej "trasie". Jak po przejechaniu tych powiedzmy 40-50km będzie miał nadal taką maź to musi się zająć tym jakiś kumaty mechanik. Nie musi wcale auta jakoś mocno pałować, wystarczy żeby po prostu to auto się porządnie wygrzało i żeby przez to odparowała wszelaka wilgoć. Z rury wydechowej też pewnie "leje" się woda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...