Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, Charls napisał:

Czym to uzasadniasz? 

 

Po tym przebiegu silnik robi sie juz glosny. Poza tym ten olej to nie fullsyntetyk

Opublikowano
15 godzin temu, Dev napisał:

Po tym przebiegu silnik robi sie juz glosny. Poza tym ten olej to nie fullsyntetyk

Osobiście nie stwierdziłem żeby był głośny, to zawsze są subiektywne odczucia. Oczywiście masz rację, to olej w technologii HC ale to w niczym nie przeszkadza 

Opublikowano

Panowie pytanko jak spr. jaki mam silnik CAG,CAGA czy coś innego dokładniej jest to 2.0 tdi 136km 2012r. po lifcie?

 

Opublikowano
11 minut temu, wasikelo napisał:

Panowie pytanko jak spr. jaki mam silnik CAG,CAGA czy coś innego dokładniej jest to 2.0 tdi 136km 2012r. po lifcie?

daj VIN

Opublikowano

WAUZZZ8K2DA163545  Jak to sprawdzić i czym się różni turbiną?

Edytowane przez wasikelo

Opublikowano
9 minut temu, wasikelo napisał:

WAUZZZ8K2DA163545  Jak to sprawdzić i czym się różni turbiną?

cos nie tak z tak numerem, sprawdz go

Opublikowano

WAUZZZ8K2DA169506

28 minut temu, Dev napisał:

cos nie tak z tak numerem, sprawdz go

 

Opublikowano
8 minut temu, wasikelo napisał:

WAUZZZ8K2DA169506

 

CJCB  100kW-136kM

23.11.2012

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Mógłbyś napisać czym się różnią, bo widzę że jest sporo wersji a nie mam pojęcia o co chodzi z tymi oznaczeniami?

Opublikowano
3 minuty temu, wasikelo napisał:

Mógłbyś napisać czym się różnią, bo widzę że jest sporo wersji a nie mam pojęcia o co chodzi z tymi oznaczeniami?

od czego sie róznią ?

Opublikowano

Tak, te oznaczenia.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

panowie jaki proponujecie inny olej odpowiednik castrol edge 5w30 ?

Opublikowano

Każdy który spełnia normę Audi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nawet mannol za 80 zł dpf

Opublikowano

A jakie warunki musi spełniać ten olej żeby był,, dobry". Ma mieć walory smakowe, wizualne czy koloru? Do czasów wyprodukowania pierwszych olejów pół i pełno syntetycznych standardem w naszym klimacie było 15W40 i latami się a tym jeździło bez problemów. Ktoś miał jakiś olej i mówi:ten był dobry, znaczy w czym? 25 lat temu wiara powtarzała że auta japońskie to,, jednorazówki" ale nikt nie potrafił bliżej określić o co chodzi.,, Nie mądrzy  ani idioci są niebezpieczeństwem, półgłówki to największe zagrożenie"

Edytowane przez aprox99

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przyszedł czas i na mnie. W zeszłym roku zalałem motul X clean 8100. w tym roku tez chce zalac motula ale moze macie info czym róznia sie oleje motul Specyfic od xclean i xcess kazdy 5w30 bedzie ok do CAGA ?

Opublikowano

Zostań przy xcleanie

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Zostań przy xcleanie

Mowisz ? Nie kombinować nic innego ? jakies catrole czy Liqui Molly ? 

Opublikowano
8 godzin temu, kubajvc napisał:

Mowisz ? Nie kombinować nic innego ? jakies catrole czy Liqui Molly ? 

Nie kombinuj

Opublikowano

ja leje z 7 lat 2x tańszy, normy to normy, olej nie leczy ;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.