Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Folia 3M identyko jak dekory SOUL ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam Folii 3M identyko jak dekory wewnątrz w kolorze SOUL , Chciałbym okleić klapki popielniczek przód i tył i plastik przy lewarku zmiany biegów, tak żeby to pasowało do reszty wnętrza Szukam tego w necie ale z tego co widzę to sam carbon jest :kwasny: Ma ktoś stronę , aukcję na której jest dostępny ten kolor ? Czy myślicie że czarny carbon by też pasował do reszty autka?

Opublikowano

zaraz zobaczę bo ostatnio kupowałem 3m carbon i tam mieli duży wybór kolorów

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

sprawdziłem i mają carbon w różnym odcieniu i alu szczotkowane

Opublikowano
alu szczotkowane

pokaż :decayed:

Opublikowano

mam 3m alu szczotkowane

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

PRÓBKI 3M FOLIA CARBON 3D DI-NOC 5cm x 5cm // GJK (3080993866) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oni maja szczotkowane

Opublikowano
  • Autor

I jak z oklejeniem elementów długo to zajmuje ? I co oklejaliście ? Zależałoby mi najbardziej na oryginale ale ten czarny carbon też niezły

Opublikowano

ja oklejałem klamki wewnętrzne carbonem właśnie z tej firmy co eskey90 pokazał link

Opublikowano

pokaz zdjecie jak to wyszlo. ja narazie nic nieoklejalem bo zamowile tylko te probki

Opublikowano

Panowie czy ktos kojarzy czyj to jest samochod?:)

Redxw.jpg

Opublikowano

eskey90 co chcesz okleić, wszystkie dekory?? chyba też zamówię sobie te próbki obczaje jak to wyjdzie :wink:

Opublikowano

ja chcialbym te plastiki przy raczce od drzwi ktore przyslaniaja wlaczniki szyb. ale mysle ze bedzie klopot w uformowaniu

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/maestro-audi-a4-b6-1-9-tdi-awx-131ps-267390/#post3475643

Masz u mnie oklejone dekory folią szczokowaną 3M.

Jak się przyłożysz, świetnie wyjdzie. Folia zaje***** plastyczna w porównaniu do folii carbon.

Opublikowano

nieźle nieźle wygląd jak ori :wink: jak to oklejałeś? formowałeś prze podgrzewanie np. suszarką tak jak na filmiku? ile mniej więcej trzeba folii na wszystkie dekory?

pozdr.

Opublikowano

podgrzewałem suszarką. Jak pisałem folia zaajjeee*** plastyczna i gruba. ciężko przerwać. naciąga się pięknie. Na początku wziałem w ręce opalarkę ale za gorąco :P suszarka sprawdziła sie perfekto. Na wszystko wystarczył jeden kawałek 60x100. jeszcze zostało :) Efekt lepszy niz w 1NK bo "szczotka" jest bardziej wyrazista.

Opublikowano

dzięki wielki za inf. na początku zakupię próbki i będe działał :kox:

Opublikowano

chyba sobie obkleje stare dekory :D ciekawie to wyglada hmm

Opublikowano
Panowie czy ktos kojarzy czyj to jest samochod?:)

http://s13.postimg.org/maobvkn37/Redxw.jpg

chyba kolegi Czorny_07

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.