Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

00xxxx?: Options II

1 = Standard (< 11/2006)

4 = Washer Fluid Warning inactive (11/2006 >)

8 = Washer Fluid Warning active (11/2006 >)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy idzie ustawić ryglowanie drzwi tak jak jest w B7. Bo denerwuje mnie te pociąganie 2 razy za klamke. W B7 jest tak ze jedno pociągniecie otwiera drzwi a tym samym odblokowuje pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej z tym kodowanie to tak się robi ze wchodzi się w kanał 46 dalej w Funktion 07 i do numeru 06720 dodaje się 32 tak???? :slina:

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktywowałem sobie właśnie w swojej A4 automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i selektywne otwieranie drzwi.

Auto samo się zamyka jak przekroczę 15km/h, gdy już mam kogoś wysadzić naciskam guzik obok mojej klamki i wszystkie drzwi się otwierają bądź pasażer 2x musi pociągnąć za klamkę i ma drzwi otwarte. - to mi pasuje

Ale gdy wysadzę kogoś to jego drzwi sie ponownie po przekroczeniu 15km/h juz nie zamykają, i gdy zamykam auto idę do sklepu wracam naciskam otwieranie w kluczyku auto jest zamkniete, musze 3 razy nacisnąc otwieranie w kluczyku dopiero wtedy mam odryglowane drzwi.

To jest normalne ? nie da się zrobić przynajmniej tego aby drzwi otwierały się po jednokrotnym naciśnięciu pilota?

jak wygląda to u was ?

pozdrawiam

+000004 - SZV - selektive Zantralverrieleglung - to wg mnie nie jest otwieranie klamką bo u mnie po dodaniu 4 nie działa. Nie znam niemieckiego, ale to wygląda na "wybiórczy zamek centralny" czyli to co opisujesz. 1 raz otwieranie drzwi kierowcy, 2 raz bagażnik, 3 raz pozostałe drzwi. Jak dodawałeś 4 to teraz odejmij 4 i będziesz miał tylko zamykanie po przekroczeniu 15 km/h, a otwieranie drzwi pozostanie po staremu. Też tak miałem i mnie to wku... dlatego odjąłem 4 i teraz jest prawie idealnie, bo i tak bez wyjmowania kluczyka trzeba otwierać podwójną klamką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam AWX 130 2001r. Podpinam vaga 409 i nie moge zmienić kodowania. Tzn wchodze w moduł konfortu 46 w kodowanie 7 i dodaje 32 do kodu który już istnieje po zapisaniu nowej wartości dalej pozostaje stara nic sie nie zmienia czy mój vag tego nie obsługuje czy coś robie źle?

z góry dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w każdej B6 (od 2001r.) można uaktywnić kontrolka pasów i zamykanie drzwi po przekroczeniu 15 km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę kotleta :P

Działa komuś zamykanie klapy w sedanie powyżej 5km/h czyli w kodowaniu +000016

Zamykanie drzwi powyżej 15 działa normalnie ale przy tym zamykaniu klapa nadal pozostaje otwarta.

Jak w kodowaniu dodawałem 16 to nic nie zmianiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...