Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

00xxxx?: Options II

1 = Standard (< 11/2006)

4 = Washer Fluid Warning inactive (11/2006 >)

8 = Washer Fluid Warning active (11/2006 >)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam pytanie czy idzie ustawić ryglowanie drzwi tak jak jest w B7. Bo denerwuje mnie te pociąganie 2 razy za klamke. W B7 jest tak ze jedno pociągniecie otwiera drzwi a tym samym odblokowuje pozostałe.

Opublikowano

Hej z tym kodowanie to tak się robi ze wchodzi się w kanał 46 dalej w Funktion 07 i do numeru 06720 dodaje się 32 tak???? :slina:

Opublikowano

Hej z tym kodowanie to tak się robi ze wchodzi się w kanał 46 dalej w Funktion 07 i do numeru 06720 dodaje się 32 tak???? :slina:

Tak

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Aktywowałem sobie właśnie w swojej A4 automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i selektywne otwieranie drzwi.

Auto samo się zamyka jak przekroczę 15km/h, gdy już mam kogoś wysadzić naciskam guzik obok mojej klamki i wszystkie drzwi się otwierają bądź pasażer 2x musi pociągnąć za klamkę i ma drzwi otwarte. - to mi pasuje

Ale gdy wysadzę kogoś to jego drzwi sie ponownie po przekroczeniu 15km/h juz nie zamykają, i gdy zamykam auto idę do sklepu wracam naciskam otwieranie w kluczyku auto jest zamkniete, musze 3 razy nacisnąc otwieranie w kluczyku dopiero wtedy mam odryglowane drzwi.

To jest normalne ? nie da się zrobić przynajmniej tego aby drzwi otwierały się po jednokrotnym naciśnięciu pilota?

jak wygląda to u was ?

pozdrawiam

+000004 - SZV - selektive Zantralverrieleglung - to wg mnie nie jest otwieranie klamką bo u mnie po dodaniu 4 nie działa. Nie znam niemieckiego, ale to wygląda na "wybiórczy zamek centralny" czyli to co opisujesz. 1 raz otwieranie drzwi kierowcy, 2 raz bagażnik, 3 raz pozostałe drzwi. Jak dodawałeś 4 to teraz odejmij 4 i będziesz miał tylko zamykanie po przekroczeniu 15 km/h, a otwieranie drzwi pozostanie po staremu. Też tak miałem i mnie to wku... dlatego odjąłem 4 i teraz jest prawie idealnie, bo i tak bez wyjmowania kluczyka trzeba otwierać podwójną klamką.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam mam AWX 130 2001r. Podpinam vaga 409 i nie moge zmienić kodowania. Tzn wchodze w moduł konfortu 46 w kodowanie 7 i dodaje 32 do kodu który już istnieje po zapisaniu nowej wartości dalej pozostaje stara nic sie nie zmienia czy mój vag tego nie obsługuje czy coś robie źle?

z góry dzieki za odpowiedź.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

czy w każdej B6 (od 2001r.) można uaktywnić kontrolka pasów i zamykanie drzwi po przekroczeniu 15 km/h?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzeje trochę kotleta :P

Działa komuś zamykanie klapy w sedanie powyżej 5km/h czyli w kodowaniu +000016

Zamykanie drzwi powyżej 15 działa normalnie ale przy tym zamykaniu klapa nadal pozostaje otwarta.

Jak w kodowaniu dodawałem 16 to nic nie zmianiało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.