Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to znaczy jak ?? Przemo jakies instrukcje poprosimy

+000004 - podwójne naciśnięcie klamki drzwi otwiera wszystkie pozostałe

myślałem, że w tłumaczeniu zostawiłem selektywne

nie dopatrzylem sie czegos takiego w tlumaczeniu ale wazne ze tu jest :) jutro podzialam :gwizdanie:

Opublikowano

pre-pl jesli chodzi o kodowanie 000001 -to rzeczywiscie otwieranie tylko bagaznika,gdzie reszta pozostaje zamknieta,ja mam to,a w avancie powinny podniesc sie tylne drzwi,widzialem cos takiego w mercedesie,ale to jest jakis silownik potrzebny,ktory unosi klape,jak zamkniesz bagaznik-alarm sie uzbraja ponownie sam :wink4:

Opublikowano

pre-pl jesli chodzi o kodowanie 000001 -to rzeczywiscie otwieranie tylko bagaznika,gdzie reszta pozostaje zamknieta,ja mam to,a w avancie powinny podniesc sie tylne drzwi,widzialem cos takiego w mercedesie,ale to jest jakis silownik potrzebny,ktory unosi klape,jak zamkniesz bagaznik-alarm sie uzbraja ponownie sam :wink4:

nie, w avancie tego nie ma na 100%, tylko opcja dla sedana.

I dziwnym trafem częsta w Anglii.....

Opublikowano

pre-pl jesli chodzi o kodowanie 000001 -to rzeczywiscie otwieranie tylko bagaznika,gdzie reszta pozostaje zamknieta,ja mam to,a w avancie powinny podniesc sie tylne drzwi,widzialem cos takiego w mercedesie,ale to jest jakis silownik potrzebny,ktory unosi klape,jak zamkniesz bagaznik-alarm sie uzbraja ponownie sam :wink4:

nie, w avancie tego nie ma na 100%, tylko opcja dla sedana.

I dziwnym trafem częsta w Anglii.....

bo w angli ciagle pada deszcz i zeby bylo szybciej to bagaznik sam sie otiera :tongue4:

szkoda ze nie ma takiej opcji w avancie :( widocznie za tanie auto :kox:

pre_pl to +000004 dodaje do liczby ktora juz mam w kodowaniu tak ?Czyli jak mam np 07004 to teraz mam wpisac 07008? pytam dla pewnosci zeby oszczeddzic sobie klopotu :)

Opublikowano
Czyli jak mam np 07004

a taki kod jest w ogóle możliwy ? Sprawdź to na poprzedniej stronie...

Tak, tu się dodaje lub odejmuje

Opublikowano

jesli ja mam 07008 dodaje 4 :) i mam selektywne logiczne :P

Opublikowano
Czyli jak mam np 07004

a taki kod jest w ogóle możliwy ? Sprawdź to na poprzedniej stronie...

Tak, tu się dodaje lub odejmuje

spacjalnie w moim poscie pytajac Ciebie o to pogrubilem "np" ale jednak .....

Opublikowano
Czyli jak mam np 07004

a taki kod jest w ogóle możliwy ? Sprawdź to na poprzedniej stronie...

Tak, tu się dodaje lub odejmuje

spacjalnie w moim poscie pytajac Ciebie o to pogrubilem "np" ale jednak .....

tak trudno zrozumieć, że to są dodawane liczby ? Jednak niektórzy nie potrafią jak widać....

Opublikowano

w bloku 46 mam kodowanie 07008 dodalem do tego 000004 czyli nowe kodowanie to 07012.Przejechalem sie autem drzwi sie zablokowaly,po zatrzymaniu sie pociagnalem dwukrotie za klamke kierowcy i drzwi sie otworzyly.Niestety z reszta drzwi dalej jest to samo-trzeba ciagnac klamke dwa razy zanim sie otworza.Co zrobilem zle ? :(

Opublikowano

w bloku 46 mam kodowanie 07008 dodalem do tego 000004 czyli nowe kodowanie to 07012.Przejechalem sie autem drzwi sie zablokowaly,po zatrzymaniu sie pociagnalem dwukrotie za klamke kierowcy i drzwi sie otworzyly.Niestety z reszta drzwi dalej jest to samo-trzeba ciagnac klamke dwa razy zanim sie otworza.Co zrobilem zle ? :(

wczoraj boberek tez mi dodal 4 :good: Ale nic sie nie zmieniło. A mialo byc tak pieknie ;(

Opublikowano

w bloku 46 mam kodowanie 07008 dodalem do tego 000004 czyli nowe kodowanie to 07012.Przejechalem sie autem drzwi sie zablokowaly,po zatrzymaniu sie pociagnalem dwukrotie za klamke kierowcy i drzwi sie otworzyly.Niestety z reszta drzwi dalej jest to samo-trzeba ciagnac klamke dwa razy zanim sie otworza.Co zrobilem zle ? :(

nic nie zrobiłeś źle :) ja zorbiłem to samo wczoraj :P i tez nic to nie zmieniło :P

letallecowi tez poprzestawiąłem i widac tez si enie cnie zmieniło PRE_PL nas zrobił w balona :)

ale za to mam paląca sie kontrolke od pasów ;)

weźcie poszukajcie :) cos jeszcze co mozna zrobic :)

zawsze małe takie akcje a strasznie cieszą :P

Opublikowano

w bloku 46 mam kodowanie 07008 dodalem do tego 000004 czyli nowe kodowanie to 07012.Przejechalem sie autem drzwi sie zablokowaly,po zatrzymaniu sie pociagnalem dwukrotie za klamke kierowcy i drzwi sie otworzyly.Niestety z reszta drzwi dalej jest to samo-trzeba ciagnac klamke dwa razy zanim sie otworza.Co zrobilem zle ? :(

PRE_PL nas zrobił w balona :)

ale za to mam paląca sie kontrolke od pasów ;)

weźcie poszukajcie :) cos jeszcze co mozna zrobic :)

:polew: dobry tekst :polew:

ja juz wylaczylem ta kontrolke bo mnie wkurzala.Co z tego ze sobie mignie na poczatku jak nic to nie daje ani zadnego gongu ani nie miga ze mam pas nie zapiety :tongue4:

Opublikowano

a zobaczcie czy to nie jest to:

"selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek "

źródło : http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?p=3173#3173

Opublikowano

tak tak sie właśnie dzieje :) to zauważyłem :P

Opublikowano

a zobaczcie czy to nie jest to:

"selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek "

źródło : http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?p=3173#3173

Ale ja to miałem juz wczesniej :mysli:. cholera, to co mi boberek włączył? :evil: Oczywiście :wallbash: , dodajac 00004 po prostu nic sie nie zmieniło :decayed: I wszystko się zgadza.

Opublikowano

ja tez juz to mialem wczesniej to nic nowego :tongue4:

chodzilo o to aby po pociagnieciu od wewnatrz klamki kierowcy odblokowaly sie tez odrazu zamki pozostalych drzwi.Teraz trzeba dwa razy ciagnac za kazda klamke aby otworzyc.

Opublikowano

no dobra mi sie juz znudzilo te zamykanie drzwi i mnie wk..wia, jak to wylaczyc analogicznie odejmujac 32?? :wink4:

Opublikowano

mozna to szybciej otwierac,naciskajac przycisk kolo klamki od centrala,nie trzeba wtedy ciagnac klamki dwa razy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki też powinny się otworzyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.