Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spływajace paliwo


miru

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze silnikiem nie telepie,a co tych oringow na PD czy jestem w stanie zrobic to sam a jak tak to moze ktos napisze jak to zrobic.nie jestem mechanikiem ale jesli nie jest to skaplikowane to moze dam rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja ostatnio tez miałem problem po wymianie wtrysków ze spadającym ciśnieniem nie mogłem dojśc przez parę dni ze 4 razy wykręcałem wtryski czyściłem do białego wszystko łącznie z przewodami ciśnieniowymi wreszcie niewytrzymałem podjechałem do rogala wielki szacunek :good:

spojżał i mówi wymień przewody przelewowe szybka wymiana i jak ręką odiął teraz pali jak Chuck Norris z półobrotu hehehe :notworthy:

także spójżcie tez czasem na powroty niby banalna rzecz a zmienia cały świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam podobny problem z tym że u mnie on sie pojawił jak mi gościo wymienił kompletne sprzęgło łącznie z dwumasem pojechałem po odbiór autka a tam lipa nie chce palić :wallbash:a wcześniej palił na dotyk pojechałem do elektryka sprawdził mi wszystko łączne z rozrusznikiem wszystko wpożo,stwierdzl że musi splywac paliwo tylko jak to sprawdzić czy w moim AFN jest PD?a może ten gościo uszkodzil któryś przewód ciśnieniowy?jak to sprawdzić? pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...