Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9TDI 115KM - Diagnostyka Pompowtryskiwaczy - Poznań lub Wrocław?


peju

Rekomendowane odpowiedzi

W moim aucie brakowalo mi 15koni, z czego udalo sie sie poprawic ten wynik o 7 koni naprawiajac przeplywomierz powietrza. Nadal za "zaginione" uwaza sie pozostale 7koni i nie wiadomo gdzie tego szukac. na domiar zlego mam "z deczka" za duze spalanie... 8.5l przy predkosci 120km/h, 7.5l dla 100km/h. Podejrzewam ze moze byc cos z pompowtryskami - nie mam poza tym zadnych objawow ani bledow. Jestem z Zielonej Gory, ale w moim wojewodztwie jest tylko taki warsztat:

Bosch Diesel Service Trzebniak Świebodzin, diesel serwis, pompy wtryskowe, naprawa pomp wtryskowych, naprawa wtryskiwaczy Delphi, Swiebodzin, lubuskie: Układy wtryskowe Diesel    ť   Pompowtryskiwacze do aut osobowy

Choc maja w uslugach diagnostyke popmowtryskiwaczy, to gdy do nich zadzwonilem, dowiedzialem sie ze nie robia tego na miejscu a gdzies wysylaja :facepalm:

W zwiazku z czym, musze popatrzec na sasiednie wojewodztwa. Czesto jestem w Poznaniu.

Czy ktos zna warsztat ktory we Wrocku lub Poznaniu cos takiego robi? Czy taka diagnoze dokonuja bez wyciagania pompowtryskow z silnika i zrobia na miejscu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj sam zrobić logi i wrzucić na forum. W logach można odczytać dane na temat kondycji pompowtrysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warsztacie wymontują ci pompki wyslą do jakiegos serwisu i skasują pewnie z 500zł. Nie jesteś nowy na forum więc juz chyba troche sie oczytałeś.

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Tu masz łopatologicznie opisane co i jak więc napewno dasz rade, uwierz mi ze będziesz miał lepiej zdiagnozowany motor niż w większości warsztatów i zaoszczędzisz pare PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pietrzykowicach pod wroclawiem sprawdzaja PD i kasuja 100pln za szt. Sami tam wozimy nieraz bo mamy stol probierczy tylko do CR.

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 sprawdzenie + ok 200 robota + 120 uszczelnienia = 720 Kolego zrób logi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warsztacie wymontują ci pompki wyslą do jakiegos serwisu

no i wlasnie chodzi o ten "jakis serwis"... wolalbym znac docelowe miejsce gdzie robia takie rzeczy i zglosic sie do nich bezposrednio niz zalatwiac sprawe przez "posrednikow" - warsztat ktory przesyla to dalej.

Nie jesteś nowy na forum więc juz chyba troche sie oczytałeś

tak, widzialem ten link ale nie dysponuje jeszcze narzedziami diagnostycznymi. kiedys szukalem kabla ale wszystko konczylo sie na modelach do 2004 a potem to juz bylo gorzej - mniejszy wybor, wysokie ceny.

nie mam gdzie i u kogo zrobic tych logow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanowiłem sie nad rocznikiem twojego auta. Musi wypowiedzieć sie jakiś użytkownik B7 czy zwykły kabel KKL to ogarnie. Bo niby zwykłe kable ogarniają auta do 2004r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanowiłem sie nad rocznikiem twojego auta. Musi wypowiedzieć sie jakiś użytkownik B7 czy zwykły kabel KKL to ogarnie. Bo niby zwykłe kable ogarniają auta do 2004r

Zwykły kabel B7 nie ogarnie tu już jest komunikacja po can-ie. Jak chcesz kupić pewniaka i za dobre dingi to pisz do kolegi siemiana :wink: sam mam od Niego i śmiga bardzo dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły VCDS pociągnie ten kabel ????

Łukasz napisz tam gdzie Ci pisałem :wink: do kabla dostaniesz też płytkę z VCDS-em i musisz go używać z tym danym kablem. Nie możesz innej wersji VCDS-a bo uwalisz sobie kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z kablem can, ale moj zwykły kabelek chodzi na wszystkich komputerach z kazdym vagiem i nie mam z nim zadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jest ktos z Poznania kto moze mialby mozliwosc zrobic mi logi? Bylbym w stanie dac znac kiedy przyjade i mozna byloby sie umowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...