Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sztanga turbiny - jak zaobserwować

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm::facepalm:

Nie no kurcze, dzieki za tak przydatne info, wszyscy wiemy o co Ci chodzi.

Pamiętajmy, ze wina moze być takze po stronie gruszki. U kolegi w gruszce byla woda i w zimie auto nie jechało bo zamarzała. :grin:

Opublikowano

u mojego ojca w A6 idzie palcami ja ruszyc a znowu u mnie ani drgnie

Opublikowano

U mnie da rade podnieść, ale nie wraca do końca, muszę ją dopchnąć. Czyszczenie już niebawem :wink:

Opublikowano

u mnie jest nowa grucha wiec to wykluczam takze pewnie geometria stoi

Opublikowano

Jeśli nie daje się sprawdzić VAG to możesz odpalić silnik, ściągnąć ten wężyk podciśnienia ze zdjęcia. Po przyłożeniu palca powinien zasysać powietrze. Jeśli nie zasysa może być problem z pompą podciśnienia vacum - ale wtedy miałbyś też twardniejący pedał hamulca. Jeśli hamulce ok a nie ma podciśnienia na wężyku to należy posprawdzać (powymieniać) wężyki podciśnienia. Ostatecznie może być uszkodzony zawór N75. Jeśli natomiast podciśnienie jest to przykładaj wężyk do gruchy powinno wtedy sztangę zaciągnąć ok. 2 cm. Jak wyjmiesz wężyk sztanga powinna opaść. U mnie geometria sprawna, czysta, a ręką też trudno ruszyć sztangę, sprężyna jest tam dość mocna.

Opublikowano
  • Autor

polecam ten filmik ;]

jak znajdę czas to zrobię takie szybkie czyszczenie - bo wszystko wskazuje na to.

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 14:47 ----------

Witam ponownie ;] turbina wyczyszczona ale napotkałem jeden błąd po drodze, mianowicie ukręcił mi się krociec od rurki olejowej.

czy ktoś wie jaki to jest gwint - żeby go lekko przegwintować ?

Ewentualnie czy ktoś ma na sprzedaż coś takiego ...

Opublikowano
ukręcił mi się krociec od rurki olejowej.

czy ktoś wie jaki to jest gwint - żeby go lekko przegwintować ?

Ewentualnie czy ktoś ma na sprzedaż coś takiego ...

Tu masz a cena ori :facepalm: około 120zł

bez_tytu_u1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Udało się bez kupowania :) kupiłem Narzynkę i zrobione :) jakby co to z jednej strony (od turbiny) jest m10x1 a z drugiej M14x1.5 Po wszystkim napotkałem Jeszcze jeden błąd związany z n75 - mianowicie mechanik który mi go wymieniał wężyki pomylił ich przyłącza i dlatego był brak ssania przy gruszcze od turbiny. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Opublikowano
Udało się bez kupowania :) kupiłem Narzynkę i zrobione :) jakby co to z jednej strony (od turbiny) jest m10x1 a z drugiej M14x1.

A napewno z drugiej jest M14x1??a nie czasem M14x1,5 bo to różnica ..popatrz na fotkę wyżej do Etki:wink:

Opublikowano
  • Autor

Rzeczywiście ;] na fotkę nie patrzyłem, przepraszam za pomyłkę ;] już poprawione.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.