Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z gwarancją Nokia e52


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donuska90

Witajcie. Mam taki problem z "mężowską" Nokią e52.. Ogólnie wiadomo,że seria była felerna, padały głośniki, mikrofony i wyświetlacze. Opisywany telefon był już 4 razy w serwisie, 2 razy z zepsutym wyświetlaczem,3 razy z głośnikiem+pogłos z mikrofonu.. Niedawno znowu padł głośnik i na wyświetlaczu pojawiły się czarne paski. Dodam,ze nie było to uszkodzenie mechaniczne, bo piękny rozmawiał przez telefon, włożył go potem do kieszeni, po paru minutach wyjął żeby sprawdzić godzinę i już były te paski na ekranie. Oddałam telefon do salonu Orange, wkurzyłam sie i poprosiłam o wystawienie takiego zaświadczenia o niezgodności towaru z umową, bo kurczę ile można oddawać telefon na gwarancję :facepalm:

dzwonią do mnie w piątek że niestety uszkodzenie wyświetlacza to uszkodzenie mechaniczne - no to ja się ku**a pytam jak to możliwe?!?!?! Pani z Orange powiedziała że mogę ewentualnie podjechac do serwisu i się z nimi wykłócać. W związku z tym moje pytanie, czy jest sens? Jeśli tak, to na co się powołać, czym postraszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdź do Państwowej Inspekcji Handlowej lub Rzecznika Konsumentów. W każdym większym mieście jest coś takiego i pomogą Ci w takiej sytuacji. Ja miałam podobny problem z golarką. Pomogli mi zrobić odpowiednie pisemko i monitorowali całą sprawę. Szybko odzyskałam pieniądze. Awantury w serwisach nie polecam, bo przeważnie wszyscy mamy daleko, a po drugie to szkoda nerw:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Pójdź do Państwowej Inspekcji Handlowej lub Rzecznika Konsumentów. W każdym większym mieście jest coś takiego i pomogą Ci w takiej sytuacji. Ja miałam podobny problem z golarką. Pomogli mi zrobić odpowiednie pisemko i monitorowali całą sprawę. Szybko odzyskałam pieniądze. Awantury w serwisach nie polecam, bo przeważnie wszyscy mamy daleko, a po drugie to szkoda nerw:decayed:

ja mam właśnie dosyć blisko, bo serwis jest w Gdańsku ;)

zadzwonię najwyżej do nich i postraszę PIH, zobaczymy co oni na to. Bo już cholera mnie strzela z tym telefonem :facepalm:

Powiem Ci szczerze,ze jakiś czas temu mężulkowi on faktycznie upadł z niewielkiej wysokości (z łóżka na ziemię), ekran też zdechł a mimo to wtedy wymienili.. A teraz d*pa. Dziś pojadę go odebrać z Orange i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli blisko to nie ma sprawy i prawie nic nie kosztuje, a wspomnienie o PIH na pewno nie zaszkodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...