Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 lusterka


geri74

Rekomendowane odpowiedzi

pet3r, nie takie to łatwe.

Ja tez tak myslalem i ulamalem jeden plastik.

Niby w ksiazce jest opisane zeby podwazac raz oo gory, raz od dolu i ma wyskoczyc.

Ktos chyba pisal na forum, zeby je rozkrecic od spodu ale nie wiem czy to daje jakieś dojście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
geri74, Kaziu_Wichura, wystarczy od spodu lusterka odkręcić dwa wkręty i zdjąć osłonę, wtedy bez problemu można zdjąć wkład lusterka :cool:

próbowałem ruszyć te śruby ale skończyło się na złamaniu śrubkręta :lol: więc szukam innego sposobu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! u mnie jak odkrecisz dolne sruby to i tak nic sie nie zrobi! bo w srodku sa przykrecona na jeszcze 3 lub 4! przy wyciaganiu szkla naprawde trzeba uwazac! ja polamalem w obydwu lusterkach, z tego co zauwazylem to w jednych wychodzi bez problemow a w innych niechce wyskoczyc i lamia sie ciegna od silniczkow oraz zaczepy stelarzy!

dad64a0869e89cf0.jpg

na tym zdjeciu widac ktore zaczepy trzymaja i dlatego nie mozna ich latwo wyciangac, moze pomoc poluzowanie ich w jakis sposob przed proba wyjecia, moze wd-40!

3ba9a1658da9d83a.jpg

przepraszam za jakosc zdjec, zona ma lepszy fon w pracy! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jocker01, coś mi tu pitolisz :mrgreen:

jak się odkręci i zdejmie dolną osłonę lusterka to można podważyć zaczepy (4 z 8) które sam zaznaczyłeś na zdjęciu a wtedy bez najmniejszego problemu i ryzyka wyskakuje wkład lusterka

znam to z autopsji poza tym jak pojedziesz do jakiego kolwiek warsztatu gdzie jest logicznie myślący mechanik tez to Ci powie/zrobi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mam zepsute podgrzewaniaw lusterkach jedno mi padlo zaraz jak kupielm auto a drugie niedawno , pozatym lustra w 50% zaszly korocja.potzrebuje kupic same niebieskie lustra z matami ktore podgrzewaja autoamtycznie. bo toA4 99r po liftingu( w matach sa czujniki) i nieda sie nic przykombinowac. prosze o pomoc

audinasze.jpg

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 25-12-2006, 13:21 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane :bomb:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potzrebuje kupic same niebieskie lustra z matami ktore podgrzewaja autoamtycznie

Allegro - 45 zeta (bez przesyłki).

Z wyciąganiem ostrożnie-mnie w piątek robił elektryk i jedno złamał (szkło przyklejone do plastiku mocną taśmą dwustronną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyciągnąłem w następujący sposób:

dwie dość szerokie plastikowe taśmy wsunąłem pod szkło lusterek a następnie rónwomiernie pociągnąłem za nie i ładniutko wyskoczyły szkła - nic sie nie połamało.

odkęcenie śrubek pod lusterkiem było niemożliwe niestety.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...