Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)


Brusek

Rekomendowane odpowiedzi

Do kogo z forum moge sie zgłosic po wtryski 0,216 lub 0,230? Chce kupić a nie wiem do kogo mam uderzyć.

Spróbuj u użytkownika speckom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komin byl juz po niemcu

Zapewne emerytowany lekarz pediatra, rocznik 1936. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie szanowny Panie mógłby to być nawet kominiarz.

Żarcik, nie ma się co spinać. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avancik fajny i pompka 11'tka :thumbup1: też kiedys miałem takie 17'tki z A8 D2 :decayed: ale końcówki wydechu dla mnie porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update: Dzis byl dobry dzien, na poklad wtrafily wtryski 216 od cowboya oczywiscie caly komplet boscha do tego montaz turbo awx, kolektor ssacy awx, wyciety kat w jego miejsce wstawiony zamiennik od gruchota:). Co do montazu smica od alfy ciezka sprawa byla z racij niskiego zawieszenia nie mozna bylo go dac pionowo, wiec zamontowany zostal delikatnie pod katem, od razu pisze orginalne mocowania trzeba bylo przerobic za to weze z orginalnego ic pasowaly idealnie do nowego coolera, do tego nadkole od s4. Teraz co do jazdy i dymienia wiec tak: trzeba stroic w dolnym zakresie obrotow slabo, turbo budzi sie tak okolo 2tys i wtedy robi sie naprawde ciekawie:). Co do dymienia tylko przy gwaltownym przyspieszaniu przy spacerowej jezdzie czy przy stalej predkosci nie zaobserwowalem dymu. To chyba tyle, a i bym zapomnial dzwiek cofki jest bardzo przyjemny.

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 19:32 ----------

Witam! Panowie pisze z takim małym problem, wcześniej mi to nie przeszkadzało ale z czasem zaczęło a wiec do sprawy po założeniu wtrysków 216 praca silnika stała się twardsza, najprawdopodobniej mam przyspieszony wtrysk paliwa. I teraz moje pytanie ze względu ze mam 11 czy regulacja konta jest taka sama jak np w silniku afn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...