Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaż schowka pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A przy okazji demontażu-co potrzebujemy żeby "zaklimatyzować" schowek?

Opublikowano
Opublikowano

Dzięki bardzo, pewnie w przyszłym tyg się za to zabiorę.

Opublikowano

Wiem że Grzegorz robił to z rok temu popytaj się go o nr części :wink:

Glove box cooler valve: 3B0 816 355 01C

Cooler hose: 8R1 816 311

New Blower housing: 8K1 820 356 B

Opublikowano

New Blower housing: 8K1 820 356 B

Co to jest- potrzebuje to "coś" -New Blower housing ? Moje auto jest z końca 2008r, a podobno jest to niezbędne w samochodach z początku produkcji.

Opublikowano

kosztorys czesci do schlodzenia schowka moze ktos robil?

Opublikowano
kosztorys części do schłodzenia schowka może ktoś robił?

Ja dziś zamawiałem części:

-zawór 2€

-rurka 17€

U Gajosa rurka 70PLN a zaworek 5,80PLN. Ta ostatnia pozycja-obudowa- przynajmniej tak figuruje w sklepie to 499,81PLN :-( Mam nadzieje ze nie będę potrzebował...

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 18:09 ----------

kosztorys części do schłodzenia schowka może ktoś robił?

Ja dziś zamawiałem części:

-zawór 2€

-rurka 17€

U Gajosa rurka 70PLN a zaworek 5,80PLN. Ta ostatnia pozycja-obudowa- przynajmniej tak figuruje w sklepie to 499,81PLN :-( Mam nadzieje ze nie będę potrzebował...

Modzik zrobiony- ice tea się chłodzi :-)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy, możecie podpowiedzieć w jaki sposób wyjąć zmieniarkę/napęd CD dla nawigacji? W pierwszym poście krok ten nie został opisany.

Z góry dzięki.

Opublikowano
  • Autor
Koledzy, możecie podpowiedzieć w jaki sposób wyjąć zmieniarkę/napęd CD dla nawigacji? W pierwszym poście krok ten nie został opisany.

Z góry dzięki.

Potzebujesz do tego wyjmaków :wink:

Opublikowano

ja ostatnio z cienkiego brzeszczota zrobiłem - podobny kształt :wink:

lkz3.jpg

Opublikowano

Dzięki.

Rozumiem, że pakuje się je w te otwory?

v2ka.png

Właśnie znalazłem na Allegro. Cena jak za zboże ;)

Opublikowano

Dzięki wielkie. Czekam na nowy schowek, wyjmaki i biorę się do roboty.

Swoją drogą, wrclaguna, wielki szacunek dla Ciebie za to co robisz na tym forum. Wydawać się może, że A4 znasz do najmniejszej śrubki :) Tylko ta "laguna" w Twoim nicku jakoś mi nie pasuje ;)

Jeszcze korzystając z okazji dopytam. Czy drzwi schowka w B8 są rozbieralne? Wydaje mi się, że padł mi mechanizm ryglowania, bo działa tylko lewa strona, ale nie mam tego jak sprawdzić/naprawić, bo nie potrafię dostać się do środka.

  • 1 rok później...
Opublikowano

jaki jest numer nasadki na śruby mocujące schowek?

Opublikowano

8emka

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy żeby wyjąć schowek konieczne jest wyciąganie osobno napędu CD nawigacji, czy można wyjąć schowek razem z napędem ?

Opublikowano

Trzeba wyjąć napęd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.