Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 by P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

furka jak marzenie :)

pierwsza liga

Opublikowano
córki są 2 jakoś się dogadacie :decayed:

Ty byłeś w BT?

Puma, będę nudny ale imo grafit na kołach byłby lepszy:kox::kox:

Ale i tak :jerk::jerk: za całokształt

Opublikowano
  • Autor
córki są 2 jakoś się dogadacie :decayed:

Ty byłeś w BT?

Puma, będę nudny ale imo grafit na kołach byłby lepszy:kox::kox:

Ale i tak :jerk::jerk: za całokształt

Nie było mnie:kwasny:

co do felg to moim zdaniem srebrne robią większe WOW:decayed:

Opublikowano

Pytam Andrzeja, twoją brzydką mordę bym zauważył :grin::grin:

Opublikowano
Pytam Andrzeja, twoją brzydką mordę bym zauważył :grin::grin:

nie było go.. :thumbdown: jak byli u mnie z Arturem to zapowiadał się na przyszły rok :whistling:

Opublikowano

Tyy ale było tam takie auto i pamietam z kims gadałem, marcinkiem albo dominem że rejestracja jak koleś na forum srb...

Opublikowano

ale to nie auto Andrzeja, też widziałem tamto które było :decayed:

Opublikowano
córki są 2 jakoś się dogadacie :decayed:

Ty byłeś w BT?

Puma, będę nudny ale imo grafit na kołach byłby lepszy:kox::kox:

Ale i tak :jerk::jerk: za całokształt

Nie było mnie:kwasny:

co do felg to moim zdaniem srebrne robią większe WOW:decayed:

+1 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DSC_2258.jpg

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

DSC_2260.jpg

Opublikowano

No jest się czym chwalić :-P elegancka a4 ;-)

Send from Samsung GT-9100

Opublikowano

Dla mnie ideał

:slina::slina::slina:

Fela robi robotę :kox:

Opublikowano
Tyy ale było tam takie auto i pamietam z kims gadałem, marcinkiem albo dominem że rejestracja jak koleś na forum srb...

To nie ja :wink: pewnie Robert ma b6 srb i był w BT

Opublikowano

kurde te hamulce są za***iste, i pewnie za***iście hamują :whistling:

to są oryginalne tarcze z s4 ?

Opublikowano

Pieknie wyglada:naughty:

Kola ori czy Dare?

9 cali szerokie?

3 szt ori leza u mnie w garazu ale 4 nie moge znalezc:grin:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek to jest jakaś Niemiecka produkcja. Mają bardzo dobrą opinię też u forumowiczów:wink:

8.5J 225/35/19 Vredestein Ultrac Sessanta

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

kurde te hamulce są za***iste, i pewnie za***iście hamują :whistling:

to są oryginalne tarcze z s4 ?

Oryginalne czyli jakie?:decayed:

Opublikowano

autko piękne :]

PUMA napiszesz dokładną nazwę, model itd. tych felg?? Kupowałeś nowe?? One były już srebrne czy malowałeś??

Opublikowano
  • Autor

Tajemnica służbowa:decayed:

Opublikowano

Dzięki :P

Opublikowano
One były już srebrne czy malowałeś??

malował.. były w graficie.

to nie są te BREMEN?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.