Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 by P-U-M-A


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

piękna sztuka - jak patrzę na Twoje autko to aż mam smaki wrócić do B6

Ps. tylko nie pisz że możesz się zamienić :decayed:

a jak patrzę na Twoje fele to aż mnie korci nie czekać z malowaniem na srebrno do następnego sezonu tylko najchętniej bym to już jutro zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa. Chciałem ci to zaproponować w twoim wątku abyś pomalował na srebrno:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron byłem ciekawy kiedy zobaczysz fele Pumy pomalowane na srebrno ;-) no to decyzja już podjęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska.jpg

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Jak by był ktoś dobry i wysłał mi nr tych czarnych okrągłych zaślepek to był bym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie :hi:

No koreczek fajny ale jeden wystarczy:decayed:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

Tak WGL poszło dzisiaj zgłoszenie na Wolfsgruppe Vag Event 2013 zobaczymy czy mnie przyjmną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s13.postimg.org/tifc0e61z/maska.jpg

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Jak by był ktoś dobry i wysłał mi nr tych czarnych okrągłych zaślepek to był bym wdzieczny.

\

Jaki masz numer osłony na zbiorniczkach spryskiwaczy, z końcówką F ? Jakoś więcej osłania :eusathink:

Jeszcze mała z drugiej strony i będzie komplecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak WGL poszło dzisiaj zgłoszenie na Wolfsgruppe Vag Event 2013 zobaczymy czy mnie przyjmną

No to się widzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak WGL poszło dzisiaj zgłoszenie na Wolfsgruppe Vag Event 2013 zobaczymy czy mnie przyjmną

No to się widzimy :D

Zostałeś już przyjęty?

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Puma brakuje Ci jeszcze jednej osłony do kompletu

Doskonale o tym wiem:wink:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

http://s13.postimg.org/tifc0e61z/maska.jpg

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Jak by był ktoś dobry i wysłał mi nr tych czarnych okrągłych zaślepek to był bym wdzieczny.

\

Jaki masz numer osłony na zbiorniczkach spryskiwaczy, z końcówką F ? Jakoś więcej osłania :eusathink:

Jeszcze mała z drugiej strony i będzie komplecik.

Nie mam pojęcia jaki ma nr brałem z tego wątku kiedyś o dodatkowych osłonach w komorze silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumson, nie nie ja nawet nie zgłaszam :) Ale będę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ja myślałem że zgłosiłeś. Jak mnie przyjmną to pojadę jak nie to raczej się nie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on wie o tej osłonie ale jest za sknerowaty by ją kupić:decayed:,

puma nie możesz wychodzić z założenia że jak pokaże Ci cycki to pójdziesz na randkę a jak nie to nie:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Cie przyjęli Puma:hi: Ja tam spasu nie widzę, koła porządnego na które ludzie będą robili :slina::slina::slina::slina: też nie ma, jest za***iście, ale nie w scenie VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...