Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 by P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

JAAAAAAAA:wink:

Opublikowano
Tyy ale było tam takie auto i pamietam z kims gadałem, marcinkiem albo dominem że rejestracja jak koleś na forum srb...

To nie ja :wink: pewnie Robert ma b6 srb i był w BT

ale RObert ma taka rejestrację jak Ty nick??

Puma auto :kox:

Opublikowano
Wojtek to jest jakaś Niemiecka produkcja. Mają bardzo dobrą opinię też u forumowiczów:wink:

8.5J 225/35/19 Vredestein Ultrac Sessanta

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

kurde te hamulce są za***iste, i pewnie za***iście hamują :whistling:

to są oryginalne tarcze z s4 ?

Oryginalne czyli jakie?:decayed:

czyli tarcze nie nawiercane chyba były w oryginale tak ?

Opublikowano
  • Autor

W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

Opublikowano
W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Opublikowano
W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić:decayed:

Opublikowano
  • Autor
W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić:decayed:

a jak to cenowo wychodzi bo te juz drogie byly

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić:decayed:

a jak to cenowo wychodzi bo te juz drogie byly

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Ciężka sprawa z nimi ogólnie jest bo są za***iście drogie i nikt tym nie chce handlować:decayed: To hebel z S4 przód tak?

Opublikowano
  • Autor

Przód i tył jest z S4:hi:

Te zimermanny co są na przodzie wyszły 740zł za komplet

Opublikowano

Tylko pozazdrościć fury :slina:

To jest Q?

Jak się lata na 19'?:naughty:

ps: wspomnieliście o heblach, 320 na przód i 288 na tył podejdą do biedronek 16 ori w zimowym setupie?

ps2: jeszcze tylko zapytam zanim zacznę się zagłębiać w VAG'a, miał ktos podobną dolegliwość, że nie szło nagrzać silnika powyżej 80' C? Nie dawno zauważyłem coś takiego u siebie... Termostat?

Opublikowano

PS. Tak wejdą.

PS 2. Najprawdopodbniej termostat świruje :wink:.

Pięknie wygląda na tej feldze, też uważam, że srebrne ładniejsze. O wiele lepiej jest jak zacisk jest czarny :wink:.

Opublikowano
  • Autor
Tylko pozazdrościć fury :slina:

To jest Q?

Jak się lata na 19'?:naughty:

ps: wspomnieliście o heblach, 320 na przód i 288 na tył podejdą do biedronek 16 ori w zimowym setupie?

ps2: jeszcze tylko zapytam zanim zacznę się zagłębiać w VAG'a, miał ktos podobną dolegliwość, że nie szło nagrzać silnika powyżej 80' C? Nie dawno zauważyłem coś takiego u siebie... Termostat?

Nie to nie Quattro. Na 19" trochę gorzej niż na 17" nie ma katastrofy.

Co do tych kolejnych pytań to wątek z moim autem. Takie coś pytaj w odpowiednich działach:hi:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

PS. Tak wejdą.

PS 2. Najprawdopodbniej termostat świruje :wink:.

Pięknie wygląda na tej feldze, też uważam, że srebrne ładniejsze. O wiele lepiej jest jak zacisk jest czarny :wink:.

No na dniach muszę ogarnąć tył i powycinać trochę nadkola bo w 3+ bagaż przyciera ładnie:wink:

Opublikowano

No no, piękny avancik :kox: felga tutaj robi robotę z tymi heblami :slina: Ogólnie furka :good:

Opublikowano
Przód i tył jest z S4:hi:

Te zimermanny co są na przodzie wyszły 740zł za komplet

To ORO koszuje 500zł za komplet 288mm na przód:bag:

Opublikowano

Super się prezentuje ale jak dla mnie to troszke za nisko... ale to tylko moje zdanie :decayed:

Opublikowano

Oj bo to z wiekiem przychodzi, super siedzi :decayed::kox:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

swietnie wyglada :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.