Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 by P-U-M-A


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Tyy ale było tam takie auto i pamietam z kims gadałem, marcinkiem albo dominem że rejestracja jak koleś na forum srb...

To nie ja :wink: pewnie Robert ma b6 srb i był w BT

ale RObert ma taka rejestrację jak Ty nick??

Puma auto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek to jest jakaś Niemiecka produkcja. Mają bardzo dobrą opinię też u forumowiczów:wink:

8.5J 225/35/19 Vredestein Ultrac Sessanta

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

kurde te hamulce są za***iste, i pewnie za***iście hamują :whistling:

to są oryginalne tarcze z s4 ?

Oryginalne czyli jakie?:decayed:

czyli tarcze nie nawiercane chyba były w oryginale tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić:decayed:

a jak to cenowo wychodzi bo te juz drogie byly

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink:

są za***iste :thumbup1:

Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. :decayed:

Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:

Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić:decayed:

a jak to cenowo wychodzi bo te juz drogie byly

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Ciężka sprawa z nimi ogólnie jest bo są za***iście drogie i nikt tym nie chce handlować:decayed: To hebel z S4 przód tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć fury :slina:

To jest Q?

Jak się lata na 19'?:naughty:

ps: wspomnieliście o heblach, 320 na przód i 288 na tył podejdą do biedronek 16 ori w zimowym setupie?

ps2: jeszcze tylko zapytam zanim zacznę się zagłębiać w VAG'a, miał ktos podobną dolegliwość, że nie szło nagrzać silnika powyżej 80' C? Nie dawno zauważyłem coś takiego u siebie... Termostat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Tak wejdą.

PS 2. Najprawdopodbniej termostat świruje :wink:.

Pięknie wygląda na tej feldze, też uważam, że srebrne ładniejsze. O wiele lepiej jest jak zacisk jest czarny :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć fury :slina:

To jest Q?

Jak się lata na 19'?:naughty:

ps: wspomnieliście o heblach, 320 na przód i 288 na tył podejdą do biedronek 16 ori w zimowym setupie?

ps2: jeszcze tylko zapytam zanim zacznę się zagłębiać w VAG'a, miał ktos podobną dolegliwość, że nie szło nagrzać silnika powyżej 80' C? Nie dawno zauważyłem coś takiego u siebie... Termostat?

Nie to nie Quattro. Na 19" trochę gorzej niż na 17" nie ma katastrofy.

Co do tych kolejnych pytań to wątek z moim autem. Takie coś pytaj w odpowiednich działach:hi:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

PS. Tak wejdą.

PS 2. Najprawdopodbniej termostat świruje :wink:.

Pięknie wygląda na tej feldze, też uważam, że srebrne ładniejsze. O wiele lepiej jest jak zacisk jest czarny :wink:.

No na dniach muszę ogarnąć tył i powycinać trochę nadkola bo w 3+ bagaż przyciera ładnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód i tył jest z S4:hi:

Te zimermanny co są na przodzie wyszły 740zł za komplet

To ORO koszuje 500zł za komplet 288mm na przód:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s10.postimg.org/7ul510by1/DSC_2258.jpg

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

http://s23.postimg.org/fspzbipwb/DSC_2260.jpg

Pięknie! :good::kox: 19ka to jest to... :wink::whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...