Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja lalunia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wszyscy to i ja tez :decayed:

Moje auto to Audi A4...

:polew:

Czarna z koloru, 2000r. 2.5 Tdi V6, Xenon, foteliki Recaro, czarna podsufitka, narazie radyjko Symphony by Matsushita, sciemnione lekko szybki, w planach RNS-E. Rozbudowa audio i video :wink4: Troche gleby :decayed:, fele 18" na wiosne, te zostaja na zime, zderzaki i progi od S4, lotka na klape, ladniejsza koncowka tlumika (nie moge sie zdecydowac jaka :disgust:) nowy czarniejszy lakier :kox:, wymiana co trzeba w serduchu aby uzyskac ok 200 km... To by narazie bylo tyle co mam w planach na najblizszy wolny czas :decayed:

Tera foty.

IMG-3289.jpgIMG-3296.jpg

IMG-3297.jpgIMG-3304.jpgIMG-3310.jpgIMG-3314.jpgIMG-3301.jpgIMG-3318.jpgIMG-3327.jpgIMG-3329.jpgIMG-3305.jpgIMG-3322.jpgIMG-3306.jpg

Opublikowano

no no niezle to audi :>

Opublikowano

Zdjecia mi nie chodza.. :mysli:

Opublikowano

no......foty extra... a bryczka jeszcze ładniejsza... foteliki coool :naughty:

Opublikowano

Piekne autko ciekawe z jakiego modelu te fotele?? :mysli:

Opublikowano

ciekawa wersja, ale z tymi korbkami na tyle to przesadzili. bardzo ładne auto gratuluję zakupu :decayed:

Opublikowano

piekna baza do modow

czarny sedan ze slusznym silnikiem i pieknym wnetrzem

w dodatku wlasciciel widze chce zrobic wszystko ze smakiem i gustem :)

wielki + za fotele Recaro

i drug + za ladne fotki

to kiedy zaczynasz zmiany :kox: ?

Opublikowano

sliczne autko! a te fotele to mega kosmos :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie :hi:

Dalsze zmiany ruszaja od wrzesnia :kox:

Kazda zmiana bedzie aktualizowana w temacie :wink4:

Podziekowal i Pozdrowil :naughty:

Opublikowano

naprawde ladne autko w szczegolnosci obramowki drzwi dodaja jej duzo prestizu :good: no i fotele niczego sobie nic tylko ogladac!!! :notworthy:

Opublikowano

wszystko spoczko furka sie prezentuje kozaczek, tylko mi ta tapicera nie pasuje, te paski mnie troche rażą, chyba że na żywo wyglada to lepiej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe wiedzialem ze ktos wczesniej czy pozniej doczepi sie tych paskow mnie osobiscie na tych fotkach tez to razi na zywo tego prawie nie widac i jakos tak pasuja nawet :naughty: w ogole jest o wiele wiele ciemniej w srodku za sprawa szybek, czarnego dachu i calej ciemnej reszty ;) Lampa blyskowa zepsula efekt :decayed:

Pozdrawiam :naughty:

Opublikowano

powiem jedno "zydle" są :good:

Opublikowano
  • Autor

powiem jedno "zydle" są :good:

... ze co? :blink:

:tongue4:

Opublikowano

AdaSko, co to za zamek w tle?

Opublikowano
  • Autor

To zamek z Ojcowskiego Parku Narodowego t :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ha :) Zderzak juz podobno masz od S4 ? :naughty: Ktos mi wspominał ze lezy i czeka az go zalozysz ;) A jak reszta planów ? mody od wrzesnie a tu co ? :thumbdown:

:tongue4:

Opublikowano

Super furra czekamy na mody i fotki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.