Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rekrutacja do policji- szukam TWO do policji wraz z propozycjami odp.


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Czy ktoś z Was jest w może w posiadaniu bazy odpowiedzi do testu wiedzy ogólnej na ten rok? Jako, że jest to test wyboru,do każdego z pytań są 4 propozycje, i same one już by mi wystarczyły. Z tego co sie orientowałem można te testy kupić w sieci za pareset złotych, ale jak sie okazuje, każdy handlujący ma swoją wersje proponowanych odpowiedzi do danych pytań...

A może też, jest ktoś kto własnie stara sie o przyjęcie do służby i mógłby podzielić sie tutaj z innymi swoimi spostrzeżeniami co do systemu rekrutacji? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz za mądry to cię nie przyjmą bo będziesz kwestionował rozkazy przełożonych jak będziesz za głupi to też cię nie przyjmą bo nie będziesz wiedział co do ciebie mówi przełożony musisz być taki średni rozumieć co trzeba i się nie mądrować a to stwierdzi pani psycholog zazwyczaj stara rura co myśli że wie więcej o tobie niż ty sam na podstawie 5 minut rozmowy,test wiedzy ogólnej to tylko punkty poczytaj książkę z wiedzy o społeczeństwie i wystarczy nic od nikogo nie kupuj bo nic ci to nie da,kandydatów około 10 na jedno miejsce w zależności od komendy najważniejszy jest psychotest reszta to pierdoły są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz za mądry to cię nie przyjmą bo będziesz kwestionował rozkazy przełożonych jak będziesz za głupi to też cię nie przyjmą bo nie będziesz wiedział co do ciebie mówi przełożony musisz być taki średni rozumieć co trzeba i się nie mądrować a to stwierdzi pani psycholog zazwyczaj stara rura co myśli że wie więcej o tobie niż ty sam na podstawie 5 minut rozmowy,test wiedzy ogólnej to tylko punkty poczytaj książkę z wiedzy o społeczeństwie i wystarczy nic od nikogo nie kupuj bo nic ci to nie da,kandydatów około 10 na jedno miejsce w zależności od komendy najważniejszy jest psychotest reszta to pierdoły są.

wiem, że większa część osób oblewa wlasnie psychologa, no ale zobaczymy jak mi pójdzie. Udało mi się zdobyc testy z odpowiedziami oraz wszystkie pytania do Multiselectu, zawsze jo jakies ułatwienie, choc na MS nie mam zamiaru studiowac tych pytan i analizowac, trzeba byc sobą na tym i trzymac sie jednego toku myslenia, zeby sobie nie zaprzeczac kolejnymi odpowiedziami.

Startowałes do policji? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o test wiedzy to możesz źle odpowiedzieć na wszystkie pytania ,a i tak przechodzisz dalej do testu sprawnościowego i tak naprawdę to MS jest przejeb.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wojsku jest lepiej lepsza kasa socjal i nie plują ci ludzie w twarz,tylko do dobrej mądrej jednostki trzeba iść trochę może mniej stabilnie fakt faktem bo sie na kontrakcie jest ale i tak uważam że ciekawszą opcją jest wojsko ale kto co lubi i powodzenia w rekrutacji życzę.Jak się dostaniesz to w Gliwicach już na radary uwagi nie będę zwracał hahahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o test wiedzy to możesz źle odpowiedzieć na wszystkie pytania ,a i tak przechodzisz dalej do testu sprawnościowego i tak naprawdę to MS jest przejeb.......

wiem, wiem... ale jednak lepiej mieć jak najwiecej pkt z testu, 1 dobra odp - 1 pkt. :wink:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Podbij do mnie na skajpa ( pavloo0) to dam Ci materialy przydatne, baze pytan do two etc. Ja mialem two i tsf 24 marca wiec odpowiem na pytania w miare mozliwosci

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

W wojsku jest lepiej lepsza kasa socjal i nie plują ci ludzie w twarz,tylko do dobrej mądrej jednostki trzeba iść trochę może mniej stabilnie fakt faktem bo sie na kontrakcie jest ale i tak uważam że ciekawszą opcją jest wojsko ale kto co lubi i powodzenia w rekrutacji życzę.Jak się dostaniesz to w Gliwicach już na radary uwagi nie będę zwracał hahahaha.

niby lepiej, ale to juz zupelnie inna slużba moim zdaniem, jakoś nigdy mnie armia nie kręciła, policja tez nie jest szczytem marzeń, no ale można spróbować... a co do radarów, to w Gliwicach ich nie ma za wiele :decayed::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test wiedzy nie jest trudny ja się nic nie przygotowywałem i 34 pkt na 40 miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test wiedzy nie jest trudny ja się nic nie przygotowywałem i 34 pkt na 40 miałem

i co dalej, dostałes się czy nadal jeszcze na etapie rekrutacji jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test wiedzy i fizyczny zaliczyłem ,poległem na MS, a po tym trzeba rok odczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewna Pani psycholog kiedyś powiedziała po rozmowie 5 minutowej" nie Pan się nie nadaję do pracy w policji, bo kreuje się Pan na lidera grupy, jest Pan zbyt stanowczy, my takich osób nie potrzebujemy... nie można być odrazu komendantem":facepalm:

i zrozum babe, ogólnie psycholog przesiewa jak mu się podoba, złe spojrzenie, gest, ruch i wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...