Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak podloczyc domykanie szyb


basik9634

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie odnośnie jak podłączyć domykanie szyb do alarmu z pilota bo troszkę poczytałem na forum ze podpina sie do czerwono-brązowego kabla w pierwszej kosce ale umnie w tych kostkach co tu opisujecie nie ma takich kolorów kabli wiec co za tym idzie jest jakos chyba to inaczej zrobione posiadam audi a4 z 97roku elektryczne szyby tylko na przodzie proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/

tu masz liknk z instrukcją podłączenia sterownika z domykaniem szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie szukalem nic w zadnych kostkach. kabel z centralki na ktorym pojawia sie dłuzszy sygnal do zamkniecia szyb podłaczylem do pinu odpowiadajacego za zamykanie drzwi w pstryczku w drzwiach. czyli przycisk dostaje dłuzszy sygnal zamkniecia drzwi-czyli to to samo jakbys przytrzymal kluczyk w pozycji przekreconej i szyby ladnie sie zamykaja i hula az miło bez zadnych problemow:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w sumie jak kolega pisze też można bo jak mówisz że u ciebie się kable nie zgadzają to pewnie troszkę czasu byś zmarnował na dojście do ładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym tak chciał mam domykanie z kluczyka . przeszukałem całe google ale za cholere nie moge tego ogarnac.. a jeszcze jedno jak to jest jak np ja mam pilot i jest w nim tylko dwa przyciski . 1 -otworz 2-zamknij. i jak by to wygladało? zamykały by sie szyby o nacisnieciu przycisku zamknij?????

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

bym musiał wymienic moduł z pilotem czy raczej na starym pilocie bedzie ta funkcja działac?? prrosze o konkretna odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak jest u mnie jak naciskam zamknij to zaraz po zamknięciu auta zamykają się szyby

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

chętnie bym wam pomógł ale ja montowałem alarm dokładany w warsztacie zajmujacym się elektryką i z tego co wiem to gościu tam przy nogach w kablach probówka patrzał na kturym kablu jest sygnał jak sie zamykają szyby normalnie z przycisku i przecioł go i podpioł sygnał jeszcze do tego z alarmu że jak się auto zamyka a są szyby otwarte to się zamykają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłem to domykanie szyb i nie bylo to takie trudne jak podłączyłem alarm do zamykania zamków to wystarczyło wpiąć pod ten sam kabel co zamyka zamki sygnał od domykania szyb i to poskutkowało ze wydłużało sygnał automatycznie szyby sie zaczęły domykać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...