Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer części


Łukasz a4

Rekomendowane odpowiedzi

A po jakiego Ty chcesz ją wymieniać ??

Pewnie nie działają otwieranie drzwi z pilota czy tez np. ogrzewanie lusterka itp bądź głośnik ?? To trzeba zdjąć osłonkę i naprawić. Zdejmij ewentualnie boczek będzie łatwiejszy dostęp i więcej odsłoniętej wiązki. sam naprawiałem niestety to jest mankament w B6 że ulega przetarciu bądź pękają po czasie, zrób sam jeśli o tym jest mowa bo wiązki nie kupisz jeśli już to aso ale zaśpiewają Ci tak że się odechce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi, tylko że u mnie praktycznie każdy kabelek jest przecięty. Wiec pomyślałem że będzie łatwiej i na dłużej wystarczy jak wymienię całą wiązkę. A na allegro taką wiązkę znalazłem za 60zł. Tylko chcę mieć pewność że będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie masz. bo wiązka może iść razem na tył tylko w kalane rozchodzi się, jeśli masz elektrykę z tyłu, to pakiet oświetlenia itp. czy tez np. Bose

myślę że działka piwko :drinks: i zabawa do białego rana :wink:

fajnie się to naprawia ja będę w tym roku tył robił i co swoje to swoje nie kombinowane, a teraz weź rozbierz jeszcze deskę szukaj gdzie to ma być, eee masz swoją i łataj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozbierałeś już to ?? Jeśli nie to nie proponował bym zerknąć. A dlaczego, ponieważ najczęściej ulegają uszkodzenia kabelki w tej gumce co jest między drzwiami a słupkiem albo pęka w jednym miejscy bądź w kilku, robot jest prosta z tym że plastyczna i wymaga skupienia bo zdjęcie tej gumki jest hee średnio zaawansowane trzeba ją kręcić by zeszła, a dalej to jak z płatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że już to raz naprawiałem i wystarczyło na jakieś dwa lata. Dlatego chcę coś porządniejszego czyli tą wiązkę. Poza tym nie mam elektryki w tylnych szybach wiec wymiana nie powinna być zbyt skomplikowana. Tylko muszę dobrze dopasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...