Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drganie kierownicy na postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej.

Miałem podobnie kiedyś u mnie w AFNie i okazało się poduchy (czasami wygladją dobrze a nie pełnią już funkcji), pamiętaj, że masz olejowe.

Była duża poprawa po wymianie poduszek - od razu wymień 2 szt.

Jeżeli chodzi o dwumasa to nie jest najtaniej, najlepiej kup sobie zestaw ze sztywnym kołem zamachowym (jednomas) + tarcza + docisk = ok 1400 pln nówka z Valeo, ok. 800 pln jakiś shit.

Po wszystkim powinno być nie do poznania pod względem wibracji.

Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu rozwiązań

  • 7 lat później...
Opublikowano

Witam to ja dodam swoją małą przygodę. 

Kolejno co wymieniane było. A drgania nadal są. 

Poduchy skrzynie wraz z plecionką

Poduchy silnika (tu była cisza jakieś dwa tygodnie) nie telepotalo budą przy zapalaniu i gaszeniu . Na biegu jałowym również cisza

Po dwóch tygodniach telepot... kierownica lata do 1100 obr. 

Wymieniona dwumasa wraz ze sprzęgłem. I jestem w kropce... 

Poduszki wszystkie lemfordera wraz z przednim odbijakiem. Dwumas zrobiony. Rozrząd robiony 10k temu wszystkie części mam od kolegi dzika..  

Jakieś sugestie.. poduchy silnika dwa razy wymienione nawet i kij dała druga wymiana ani chwili spokoju.. 

Może jakieś korekty na pompowtryskach.. może sprzęgło alternatora.. nie wiem. 

Silnik AJM TDI 116KM 

POZDRAWIAM SERDECZNIE

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Ori poduszki pod silnik są firmy AVON a nie lemforder.

Temat poduszek był już na forum nie raz wałkowany i chopaki pisali ze w pudełkach lemfordera były poduchy corteco, czyli w tym przypadku lem jest tylko pakowaczem. Jedni chwalą drudzy przeklinają zamienniki, wszystko zalezy jakie się trafią ale bez dwóch zdań najlepiej drgania tłumią ori poduszki. W przypadku poduch pod silnik są dwie opcje - ori sprawne używki albo nowe z aso

cytat AndrzejP4 z forum vw-passat.pl "Odnośnie wagi - są jakieś małe różnice między masą poszczególnych nowych egzemplarzy, ale z grubsza chodzi o to, żeby poduszka ważyła co najmniej 740g , a w środku nie chlupał olej (uwaga na poduszki, z których olej wyleciał! - ważą po 650g, a oleju nie słychać!!!)"

 

Edytowane przez Hezen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.