Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

opadanie wskazów od PB w jezdzie na lpg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Często potrzeba emulatora wskazań paliwa by rozwiązać problem wariującego wskaźnika. http://www.ac.com.pl/public/pubonline/download/PL-FLE_P%20instrukcja.pdf

Słyszałem też o patencie polegającym na podłączeniu czujnika poziomu paliwa za pomocą przekaźnika do lampy STOP. Wtedy każde naciśniecie hamulca resetuje wskaźnik do aktualnego poziomu w zbiorniku

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jestem świeżo po zagazowaniu.Wyjechałem ze stanem licznika że mogę zrobić z 70km na baku benzyny zrobiłem tyle (mimo że jeżdzone na gazie) a wskazówka benzyny zeszła do zera.Jak to w końcu jest?Nie wiem czy coś zle podłączone z gazem.Skąd mam wiedzieć teraz ile jest benzyny skoro pokazuje 0 na liczniku i wskazówka spada do zera?

Opublikowano
Jestem świeżo po zagazowaniu.Wyjechałem ze stanem licznika że mogę zrobić z 70km na baku benzyny zrobiłem tyle (mimo że jeżdzone na gazie) a wskazówka benzyny zeszła do zera.Jak to w końcu jest?Nie wiem czy coś zle podłączone z gazem.Skąd mam wiedzieć teraz ile jest benzyny skoro pokazuje 0 na liczniku i wskazówka spada do zera?

Zatankuj ponad rezerwę bądź odłącz klemy.

Opublikowano

Ok,czytałem wczoraj trochę i wychodzi że ta benzyna jest tylko wskaźnik czyta ze spalania i widzi zrobione kilometry dlatego odlicza.Zatankowałem 9 litrów i wskazówka podeszła dość wysoko jak na tylko tyle litrów.Jak to zrobić teraz by było dobrze,są jakieś emulatory,można odłączyć akumulator ale dość kłopotliwe to będzie bo trzeba zegary ustawiać.Może dało by się zamontować na bezpieczniku z zegarów wyłącznik i co jakiś czas by sobie ręcznie go włączano-albo na przewodzie z licznika z spalania?

Opublikowano

Sylver.. w skrócie. Na rezerwie liczy kilometry, powyżej rezerwy bierze fatyczny stan. Jak będziesz miał w baku paliwo ponad rezerwę to wszystko ci będzie wskazywało ok i przy jeździe na LPG wskazówka nie będzie opadać. Rozwiązanie moim zdaniem świetne, zmusi cię do tego abyś nie jeździł z rezerwą.

Opublikowano

DOkladnie tak jest... u mnie jest tak ze zapala sie rezerwa i "pare kilometrow trzyma jeszcze-pare odpalen" a pozniej spada szybko do zera i trzeba wlac pare literkow... tez uwazam ze to na plus tego by na rezerwie nie jezdzic tym bardziej ze pompa paliwa jest nim chlodzona i jezdzenie na rezerwie jej szkodzi... wiec moim zdaniem nie ma co grzebac... 10l wachy raz na jakis czas to nie majatek... a jak juz komus tak bardzo zal tych litrow wystarczy ustawic szybsze przelaczanie gazu na zimnym i mniej spalac bedzie benzynki :decayed:

Opublikowano

Potwierdzone chłopaki:) Zatankowałem 9 litrów i o dziwo wyskoczyło na kompie 200km a wskazówka dość wysoko jak na taką ilość.A wskazówka trzyma od paru dni ten sam poziom:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.