Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BOSE - głośnik przód - wymiana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. W mojej A4 Avant mam radio Symphony I + zestaw Bose. No i od dnia zakupu przednie głośniki charczą. Raz mocniej raz słabiej. Ogólnie ciężko jest słuchać i przesuwam balans czy jak to tam się nazywa na tył co by to charczenie było mniej irytujące. No ale po blisko roku czas na wymianę tych głośników. Rozkręciłem drzwi od strony pasażera i z naklejki na głośniku odczytałem numer:

8D0 035 412 B

Chce kupić coś na allegro lub ebayu i wymienić te charczące.

Te co znajduję to mają inne numery, np 8DO 035 411 A.

No i tu pojawia się moja prośba do Was o wskazanie takiego który będzie pasował bez większego dłubania itd.... Nie chce wstawiać większych 16", wystarczą mi 13" tak jak sprzęt gra obecnie jest dla mnie git, tylko te charczenie ;)

Nie wiem czy jest sens wstawiać zamiennik innej firmy, ale jeśli kto ma w tym temacie doświadczenie to może coś podpowie.

Ogarniętych w temacie proszę o informację czy ktoryś z głośników powinien pasować:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z góry dziękuję za pomoc...

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 18:15 ----------

Ktokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te 8D0 035 411 nie pasowałyby?

Owszem pasują, lecz ich parametry są o wiele gorsze od bose:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde a myślałem że to są wlasni Bose...

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 22:59 ----------

Poczytałem zagraniczne fora i znalazłem informację że te pasują i są nawet lepsze...

Infinity Kappa 50.9cs

Infinity REF5030CS

ktoś zna? Próbował?

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Ponadto znalazłem taki wpis:

For anyone who thinks they've blown or have a blown Bose speaker - AudiForums.com

ktoś sprawdzał czy to miało miejsce u niego? Być może w weekend przy odrobinie wolnego czasu rozkręcę i sprawdzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podjedzcie do sklepu ze sprzetam muzycznym moze akurat maja tez warsztat gdzie naprawiaja glosniki. membrany macie cale?? ja mialem rozerwana bo za duzo w palnik dawalem. gosciu wymienil mi na nowe gumowe i teraz dzwiek jest jeszcze lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...