Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ua! piękne autko, dokładnie o takie chcialem od zawsze miec ; ]

pozazdrościć ; ]

Opublikowano
  • Autor
MAx, wstrzymaj sie bo w zime pewnie bedziesz testowal naped, jesli bedzie snieg. :twisted:

Wiec oslone mozesz zostawic na jakiejs zaspie. :mrgreen:

Poczekaj, a trafi sie jakas uzywka.

Furak nawet fajny.

No własnie o tę zimę mi chodzi co by zdązyc z tą osłoną ponoć jak jej nie ma to woda z ta wspaniałą solą daje w kość paskom i innym podzespołom.

A co do zasp to wleje do baku ze 2 Actimel`e i bedzie zaspo odporny :mrgreen:

Opublikowano

ja podwyzylbym delikatnie przod, bo wyglada jakby zawiecha byla rabnieta, ewentualnie obnizyl jeszcze przod, zeby bylo rowno :) no i dla poprawienia wygladu dystanse na kola bylyby wskazane :) generalnie autko jest extra, lusterka komponuja sie swietnie z chromem wokol szyb i kolorem nadwozia, a fela tez niczego sobie. o silniku i napedzie chyba mowic nie musze.... :) gratulacje slysznego wyboru!

Opublikowano
a podwyzylbym delikatnie przod, bo wyglada jakby zawiecha byla rabnieta, ewentualnie obnizyl jeszcze przod,

pet3r, zdecyduj sie co w koncu. :lol::lol:

Opublikowano
a podwyzylbym delikatnie przod, bo wyglada jakby zawiecha byla rabnieta, ewentualnie obnizyl jeszcze przod,

pet3r, zdecyduj sie co w koncu. :lol::lol:

chodzilo mi o podwyzszenie tylu... sorry za pomylke :oops::oops:

Opublikowano
tylo że używki ori jeszcze nie widziałem-normanie nigdzie niema

sa, widzialem kiedys na allegro kilka szt...cierpliwosci a sie pewnie pojawia

Opublikowano

Super ! Gratulacje niuni

Opublikowano

Ładna czarna :smile:

Też mam antene na dachu :razz:

Opublikowano
  • Autor
ja podwyzylbym delikatnie przod, bo wyglada jakby zawiecha byla rabnieta, ewentualnie obnizyl jeszcze przod, zeby bylo rowno :) no i dla poprawienia wygladu dystanse na kola bylyby wskazane :) generalnie autko jest extra, lusterka komponuja sie swietnie z chromem wokol szyb i kolorem nadwozia, a fela tez niczego sobie. o silniku i napedzie chyba mowic nie musze.... :) gratulacje slysznego wyboru!

a widzisz sek w tym ze mam ori sprezyny, dostalem je wraz z samochodem sa zapakowane w pudelku po tych sprezynach ktore sa zalozone, na pudelku jest opis ze obnizaja przod o 50mm a tyl o 40mm, kumpel ktory ma blade pojecie o obnizaniu stwierdzil ze przod faktycznie jest obnizony cos ok 50mm natomiast twierdzi ze tyl musial siasc ,ze sprezyny sie uklepaly i ze jest nizej niz 40mm.

Nie mam porwnania jak prwadzi sie samochod na ori zaiwesze ale ten to faktycznie czarna mamba za kiere mozna szrapac na calego reaguje strasznie dynaicznie na takowe slalomy posluszna jest jak waz. wydaje mi sie ze idelanym rozwizaniem by nie szlifowac caly czas brzuchem a fura sie 3mala fajnei bylo by spuszczenie jej o jakies 20 - 30mm max.

Jak by jakis posiadacz B5 w podobnej konfiruracji (2,8 Q) zechcial pofatygować i zmierzyc wysokość (chyba najlepiej od ziemi do najwyzszego punktu krawidzi nadkola to moze bym mial jakies odniesienie )

Opublikowano

zaraz mnie tu zlinczują ale to powiem stanowczo za nisko siedzi pod względem wizualnym i praktycznym pozatym bryka extra :wink:

Opublikowano

zajefajna, milego smigania w zimie, kolorek super, fele tez są ladne.

Opublikowano

Super kolorek , ładne lusterka ogólnie super. Daj jeszcze foty wnętrza. Na moje oko troche siadł ten tył. Włóż w sprężyny ze dwie gumy to sie troche podniesie na jakiś czas i za małą kase. :wink:

http://moto.allegro.pl/item149561955_gumy_usztywniajace_zawieszenie_najlepsze_gratisy.html

Opublikowano
Jak by jakis posiadacz B5 w podobnej konfiruracji (2,8 Q) zechcial pofatygować i zmierzyc wysokość
jutro zmierze a narazie moge ci pokazac jak wyglada orginalne zawieszenie u mnie.100_2607.jpg
Opublikowano
  • Autor
.....no i dla poprawienia wygladu dystanse na kola bylyby wskazane :) generalnie autko jest extra, lusterka komponuja sie swietnie z chromem wokol szyb i kolorem nadwozia,

Wielkie dzieki Pet3r i wszystkim pozostałym :oops: tylko bardzo Was prosze nie chwalcie juz moich lusterek - poprzedni wlaściciel mial swietny pomysl z tymi lusterkami i fatucznie skomponowaly sie ladnie z pozostalym chromem i alusami i ladnie kontrastuja z czernia szkoda tylko ze tak ladnie to wyglada na zdjeciu i z daleka bo z bliska te nakladki sa tak pomarszczone jak stary ziemniak z piwnicy na wiosne i "chrom" odlazi poprzedni wlasciciel mowil ze wyjechal w zimie z myjni na mroz i tak sie zrobilo, chyba pozostanie mi zamowic nowy komplet na allegro.

Jesli chodzi o dystanse Pet3r to tez sie nad tym zastanawiam ale nie mam doświadczenia - a powiem ze samochod w lecie latal na 235 chyba 45 17" i blotnik jest podwniniety od srodka przez opone wiec chyba napewno dystanse nie pojda w parze z ta zawiecha i opona doradzcie prosze co o tym sadzicie, i jak szerokie na storne?

jeszcze raz dzieki

Opublikowano
Jak by jakis posiadacz B5 w podobnej konfiruracji (2,8 Q) zechcial pofatygować i zmierzyc wysokość (chyba najlepiej od ziemi do najwyzszego punktu krawidzi nadkola
66 cm
Opublikowano

Bardzo ladna. :mrgreen: Gratuluje zakupu.Mam identyczna i czy moge wiedziec ile ciebie wyniosla :?:

Opublikowano
  • Autor
Ładna czarna :smile:

Też mam antene na dachu :razz:

Antenka jest nawet z tak kuleczka tylko nie wiem na cholere ona bo radio i tak czasmi przerywa a z tego co wiem to ori antena jest w szybie to mozna przypuszczac ze ta od zestawu glosnomowiacego ale po takowym sladu nie ma jak to mozna sprawdzic by nie rozkowpywac polowy auta

Opublikowano

piękna fura :roll:

Opublikowano

co do wygladu auta na obnizonym zawiasie - tak wygladala moja A4 z fabrycznym sportowym zawiasem (1BE)

http://www.mm.pl/~pet3r/audi/a41.JPG

u mnie takze tyl siedzial troche nizej od przodu, co strasznie mnie wkurzalo :/ podobno tylny zawias lubi przysiadac bardziej niz przedni i dlatego tak to wyglada.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Hhacek i Pet3r za foty.

Zmierzyłem swoje nadkola i w najwyzszym punkcie przy krawedzi mierza od ziemi - przod 63,5cm a tył 61cm. Twoje Hhacku 66cm to jest z przodu czy z tyłu.

Tak se mysle ze jak wrzuce ori sprezyno to chyba bedzie wyzej niz wasze, niewiem jak pod katem jazdy bo ta jest najwazniejsza ale wizulanie wydaje mi sie se idealnie bylo by cos w polowie pomiedzy Wami a moim zaiweszeniem.

Pet3r a co to za oznaczenie 1BE?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.