Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie


MAx

Rekomendowane odpowiedzi

1BE to, jak napisal Murzyn fabryczny sportowy zawias, dodam tylko, ze jest to -20 mm . jak zalozysz ori sprezyny to na pewno bedzie wyzej. wg mnie tylko tyl jest za nisko, przod stoi bardzo ladnie (kwestie uzytecznosci tego zawiasu zostawiam milczaco ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to, jak napisal Murzyn fabryczny sportowy zawias, dodam tylko, ze jest to -20 mm . jak zalozysz ori sprezyny to na pewno bedzie wyzej. wg mnie tylko tyl jest za nisko, przod stoi bardzo ladnie (kwestie uzytecznosci tego zawiasu zostawiam milczaco ;) )

Ty wiesz ze moze i masz racje bo tak se wlasnie uzmyslowilem ze jak zachacza spodem to gdzies w okolicy tylne kanapy ewentulanie tam gdzie 3maja nogi siedzacy w tylu i tu sie nasowa pytanie :

1) czy ten kod jest bity na sprezynie bo oblukalem wlasnie swoje i na tylnych cos tam mam nabite ale bylo to tloczone a potem malowane na czarno i nie zabrdzo widze co to tam jest napisane pierwsza jak by "maluje" sie litera "H" a po tem juz nie widac moze to sa sprezyzna H&R? natomiast namalowna sa dwa oktogle kroki srednicy 10mm jedna cos jak by srebrna a druga zołta, natomiast na przednich nie znalazlem napisów jedynei jakies takie bardizje od kolek niechlujne paski malowne w podobnych kolorach

2) co by było jak bym wymienil tylko tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten kod jest bity na sprezynie

kod powinien być na naklejce we wnęce na koło zapasowe, albo naklejce w dokumentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten kod jest bity na sprezynie

kod powinien być na naklejce we wnęce na koło zapasowe, albo naklejce w dokumentach.

no wlasnie dekoduje kody znalazlem w ksiazec serwisiwej zawiecjhe w kazdym bardz razie mam :wink:1BE co Wy na to jak bym podnsiosl tylko tyl???????????????piszcie masowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r eeee to już chyba przesada by pociskac na monitorze jak bedzie wygladac 2 cm w gore a jak 2 cm w doł przecie na 1 miejscu jest to, jak to bedzie jechać:)

a VT to fajna rzecz przy doborze np. felg do fury.

Co do samej jazdy to powiem tak przed wczoraj strzeliłe opole - krakow - opole.

musze przyznac ze fajnie 1,15h z opola do krakowa jakies 180km i tak na autostradzie miodzik fura przyklejona ale na zwykłej krajówce tragedia po przekorczeniu 120, 140 km/h fura strasznie trzepie na takich dluzszych nierownościach których przy wolnijszej jezdzie nie czuc, a fura na zwykłym zawiasie poporstu płynie.moze ma za twardo moze amory sie kończą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak narazie jest pare dorbny chusterek pt "pocenie sie przewodu od wspomagania, bark podlogi silnika, prawe lusterko nie grzeje, i zimeringi przy moscie sie poca" jak na razie wszystko jest pod kontrola, usterki po malu bede musial usunac.

Tylko powiem Ci Kunio ze normalnie jak przegladam tematy postow z usterkami i czytam jak tam komusc cos sie leje, stuka, puka to normlanie zaczynam lekow nabierac, kiedy cos u mnie wyskoczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiem Ci Kunio ze normalnie jak przegladam tematy postow z usterkami i czytam jak tam komusc cos sie leje, stuka, puka to normlanie zaczynam lekow nabierac,

eeee... większość z tego to zwykłe dbanie o auto... :064:

A inny by jeździł, jeździł i jeździł... az kaplica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tak do konca nie ktore opowiesci i zpaytania czy tez wolanie o pomoc brzmi niemilo i nic delikatengo nie wroza tym bardziej biorac pod uwage koszty czesci.Mi np poci sie przewod od wsp. ale jak kuknolem od spodu to niezabardzo moglem zlokalizowac ktory (strasznie ciasno w komorze silnika )nie wiem dokladnie skad do kad biegnie, pytalem w serwisie o cen to tak mniej wiecej w tym mijesc w kotrym znajduje sie przewod sa 2 i ja dokladnei nei wiem kotry sie poci 1 w serwiesie kosztuje ok 200 a drugi 600 :563: mam nadizje ze pada mi ten tansz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przewod od wspomagania (jakies 15 cm dlugosci, czarny, gumowy :) ) wymienilem go za 60 zl razem z robota :)

kurde tez bym tak chcial ten moj jest (patrzac z gory) tak jak by pod abs,zbirnikiem wyrównawczym od chlodzenie, tak jak by pomiedzy wneka na kolo a silnikiem, zakonczony jest jak by tak wezownica.Tylko seledynowego pojecia niema skad do kad biegnei bo tam jest tak ciasno ze trzeba by ginekologa zatrudnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...