Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co polecacie na mikro rysy na lakierze


mjw83

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje, ale wg mnie to do niczego nie prowadzi.
Wg. mnie jak najbardziej prowadzi:wink:
czarna perła to jest to dosyc widoczne, jaki srodek, jakie ceny, jak to wykonac?

Z zapytania wnioskuje ze kolega chce to zrobić sam. Każdy od czegoś, kiedyś zaczynał. Ja myślę ze przeciętnie inteligenty kolo(nota bene laski tez nieźle sobie radzą:naughty:) da rady na siedemnastoletniej B5:thumbup1: A jak spierdzieli, to lakiernik:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kolega chciał by to zrobic sam ale zanim zacznie i cos spie... lubie se oczytac i dowiedziec sie czym? jak? czy warto? za ile? i nie wazne czy 20 letnia czy parolatek po to tu chyba jestesmy by sobie pomagac dzielic sie wiedzą nabytą metodą prób i błędów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy sie dzielic i sobie pomagac. Polecam prace reczna padem TriColor na bardzo dobrym cleanerze od ValetPRO Achilles, ktory czesciowo usuwa rysy i oxydacje a czesciowo maskuje dajac bardzo dobre efekty i przygotowuje lakier bezposrednio do polozenia wosku. Praca reczna jest ciezka i zmudna ale za to bardzo bezpieczna. Nie ma znaczenia czy nowe auto czy stare, wartosc dla wlasciciela moze miec wieksza niz nie jedno nowe wozidlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kolega chciał by to zrobic sam ale zanim zacznie i cos spie...
Cytujac innego kolege: Ooo to to to!:decayed: Tak jak griffe pisze, ale Sonax tez ci starczy, tylko nie bac sie rotacji, bo recznie to mozna motor. Jak? Link podalem na gorze. Co oczywiscie nie zwalnia od MYSLENIA! powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...