Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kierunki ala USA


hejneken

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy folia dotarła do mnie czy mógł by ktoś jeszcze raz podrzucić wzór jak ciąć folie bo z poprzednich postów nie chce mi wczytać nie wiem czemu i mam jeszcze pytanie ponieważ też nosi mnie zamiar zrobienia sobie kierunków by cały czas świeciły z tym że wiem że prąd bierze się z żarówki postojowej ale czy wtedy żarówki postojowe mają wcale nie świecić czy po prostu pociągnąć tylko kabel od niej do kierunku i będzie świecił kierunek jak i żarówka postojowa bo przy jakieś kontroli lepiej miec postojowe a jeśli chodzi o kierunki usa to mam zamiar przeciągnąć kable do środka i zrobic przełącznik aby była możliwość wyłączenia np. przy kontroli lub na przeglądzie pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam jeszcze pytanie ponieważ też nosi mnie zamiar zrobienia sobie kierunków by cały czas świeciły z tym że wiem że prąd bierze się z żarówki postojowej ale czy wtedy żarówki postojowe mają wcale nie świecić czy po prostu pociągnąć tylko kabel od niej do kierunku i będzie świecił kierunek jak i żarówka postojowa bo przy jakieś kontroli lepiej miec postojowe
na to pytanie odpowiedziales sobie sam :) i pociagnij ten kabel do srodka pod wlacznik zeby sobie sterowac bo jak zrobisz na krotko, zobaczysz miskow i tylko modliwa Ci zostanie :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w najbliższym czasie zabiorę się do roboty postojowe pozostaną jak są tylko dodam jeszcze te w kierunkach oczywiście kierunki będą sterowane poprzez przełącznik w środku tylko kurde teraz jest inny dylemat bo mam zamontowany moduł DRL i w dzień jeżdżę na tych światłach to w sezonie letnim praktycznie nie będzie widać efektu tych kierunków w stylu usa. może jakiś inny pomysł by był na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ xXPiotrekXx19

Bierzesz prąd nie z "postojówek" a "po kluczyku", dodatkowy włącznik i kierunki US palą Ci się kiedy tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szablon mam gdzieś na PC, więc pózniej wrzucę


najlepiej podbij z mailem na PW


w razie problemów pisać maile na PW wyślę w ori rozdziałce

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/193/1340689_34ed5a4ca91f0f0ecbc8c3d.1100x1100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ xXPiotrekXx19

Bierzesz prąd nie z "postojówek" a "po kluczyku", dodatkowy włącznik i kierunki US palą Ci się kiedy tylko chcesz.

no i to bedzie chyba najlepsza opcja będą się paliły kiedy będę chciał tylko nie wiem np. czy nie dać stałego plusa bo jak np. chciał bym pozostawic auto na postojówkach to i kierunki mogły by sie palić tylko czy takie rozwiązanie bedzie dobre i czy podczas jak nawet kierunki usa będą wyłączone czy nie będzie mi w taki sposób jakoś prąd uciekał

panowie potrzebuję szybkiej porady bo dzisiaj chciałem okleić kierunki i odłożyłem na inny dzień bo nie wiedziałem jak tą folię kleiliście na mokro tak jak sie szyby przyciemnia czy na sucho bo nie chciał bym aby mi w niedługim czasie się odkleiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kleilem ale zdecydowanie na mokro bedzie duzo latwiej niż na sucho tak jak z oklejaniem szyb czy dotyku w telefonie. Na sucho bym nawet nie próbowal. Biesz sie za robote i pochwal sie efektem koncowym to moze i ja sie w koncu skusze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak tylko wrócę któregoś dnia wcześniej z roboty to się wezmę za oklejenie a oświetlenie może za tydzień zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kleilem kilka dni temu ta z oracla na sucho, wycinka z szablonu i na lampe tylko odtluscilem wczesniej, folia mega mocna bo kilka razy przymierzalem zanim do konca nakleilem, na koniec lekko podgrzac zeby brzegi fajnie zagielo i doszlo i jest igla

Edytowane przez kuba07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanko czy wy do tego zdejmowaliście zderzak i wyjmowaliście lampy czy tak po prostu na aucie na ile jest dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lampe odkrecilem bo bylo latwiej oklejac ale zdezaka zdejmowac nie musisz bo i poco lampa to dwie sruby od gory i zabezpieczenie z boku od strony chlodnicy

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jak ma się lampę w rękach, ale da się i na aucie przylkeić bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy zauważyłem u kolegi Trzesio że folię ma także na brzegach kierunku i ktos też wcześniej pisał żeby dać zapasu właśnie po to tylko czy w takim przypadku jak robiliście u siebie to oklejenie kierunku to czy jak dawaliście folie tak aby zachodziła jeszcze na bok kierunku to czy nie mieliście jakiegoś problemu np. przy tym miejscu na zdjęciu

a6ng72by.jpg


bo chce sie zabrać do tego w sobotę i właśnie to mnie tylko teraz zainteresowało czy nie będzie problemu w tym miejscu i czy w innych miejscach też bo to nie jest prosty element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgrzejesz troche folie i powinna się ładnie ułożyć, właśnie dlatego lepiej mieć lampę w rękach niż na aucie, pomocna będzie również trzecia ręka z suszarką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli podgrzanie powinno załatwić sprawę z tym aby się ładnie ułożyło a powiedz mi ten szablon to już jest z tym zapasem aby folia zaszła za krawędź czy trzeba ją z sobie z tej strony co ma zajść za krawędź uciąć z zapasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na sucho i jw. suszareczka

na sucho? a mozecie mi wyjasnic dlaczego na sucho? :co: wszystkie folie na szybe, na telefon, kiedys na tylne reflektory robilem na mokro bo sie pecherzyki powietrza zostawały. Na sucho wychodzi wam bez bąbelków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wychodzi ładnie, może pierwsza nie była idealna, ale do następnych nie można się przyczepić,

tu jest dość płasko, trudniej jest gdy lampa jest wypukła, np. tył

Piotrek daj troche zapasu, zawsze można nadmiar wyciąć już na lampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam już wszystko przyszykowane do oklejenia będę próbował również na sucho i to zabiorę się do tego prawdo podobnie jutro tylko powiedzcie mi czy właśnie w takich warunkach warto to kleić wiadomo na powietrzu tego robił nie będę bo mam garaż ale chodzi o to czy jak na drugi dzień po oklejeniu auto wyjedzie na mróz i śnieg to czy z tą folią się nic nie stanie


i powiedzcie czym czyściliście lampe przed klejeniem czy zwykłym płynem do szyb czy może lepiej machnąć ją benzyną ekstrakcyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie bezyna bo ci zmatowi lampę ja czyścilem zmywaczem do silikonu ale plyn do szyb z alkoholem powinien wystarczyć

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...