Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gleba + 18" ?!?!?


Sooba

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano :a4fan:

Naszło mnie aby trochę pozmieniać w mojej a4 (b5) a wiec.

Gwint -70mm, -80mm

Rozmiar felgi: 18"

Szerokość: 7,5"

Et:45

Pytanie jest proste, czy wejdzie ta felga do mojej b5 z tymi parametrami i z ta glebą i czy nic nie będzie haczyć i obcierać ???

A alu takie ooo >> ALU 18" 5x112 AUDI VW SEAT SKODA NIE ROTIFORM (3174667170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :wink:

I PROSZĘ o konkretne odp. ponieważ nie mam możliwości przymiarki felgi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wejdzie, bo to standardowe parametry A4, tylko nie szalej z szerokościa opon, bo felga wąska. ET wysokie, więc w razie czego można dac dystans i lekko wypchnąć koło na zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi. Różne felgi miały różne parametry, ale większość w okolicach ET45 i szerokości 7-7,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalny balonik. 215 na 8" zdaje się jest równo opona z felgą. W każdym razie na pewno taki zestaw już źle nie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi te zdjęcia nie pasują niektóre, choć może złudzenie ze względu na różne profile, ale niektóre wygladaja jak 225 na 10" u Mefju.

Tyrestretch.com ť Search Results ť 7.5 215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :a4fan:

Naszło mnie aby trochę pozmieniać w mojej a4 (b5) a wiec.

Gwint -70mm, -80mm

Rozmiar felgi: 18"

Szerokość: 7,5"

Et:45

Pytanie jest proste, czy wejdzie ta felga do mojej b5 z tymi parametrami i z ta glebą i czy nic nie będzie haczyć i obcierać ???

A alu takie ooo >> ALU 18" 5x112 AUDI VW SEAT SKODA NIE ROTIFORM (3174667170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :wink:

I PROSZĘ o konkretne odp. ponieważ nie mam możliwości przymiarki felgi :kwasny:

Spokojne wejdą:decayed: tylko et moim zdaniem masz trochę słabe.Dystans by się przydał.

Ja na swojej mam założone 225/40/18 -8j. ET-35 i fajnie to wygląda bo szeroko:cheesy:u mnie mieszczą się na styk:wink:tylko trochę mi opona tylnie nadkole starła..gleba robi swoje:polew:

Co do tarcia podłagą o glebe,to szukam swojego toru jazdy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dystans bedzie oczywiście :decayed: Ma być nisko i szeroko ! :giveheart:

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 12:59 ----------

Małe zmiany i ponowne pytanie :decayed: glaba ta sama tyle ET 35 i fela 8,5 cala :) jakieś przeszkody będą ? i jaka najlepiej oponke na to założyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...