Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten tłumik podejdzie do 1.8 '98?


papulator

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy!

Ponieważ w moim bolidzie powoli zbliża się termin wymiany tłumika końcowego (nie jest dziurawy, ale już się chyba wypalił i dość głośno buczy), zwracam się do Was z zapytaniem. Czy wymieniony w linku VW B5 AUDI A4 1.6 1.8 TŁUMIK KOŃCOWY ORYGILNALNY (3153778049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tłumik podejdzie do mojego ADR '98? Tutaj niby piszą, że pasuje do wszystkich roczników, a w katalogach producentów wydechów wersje po '99 mają inne tłumiki. I co to za wynalazek, nie jest to jakiś power-flow? Wolałbym kupić używany oryginał w dobrym stanie niż polski zamiennik, a że mi się nie spieszy, to szukam sobie. Więc czekam na podpowiedzi. Dziękuję! :)

Edycja:

Z drugiej strony jest nówka za podobną cenę TŁUMIK KOŃCOWY AUDI A4 1.8-20V (3186292813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ciekawe, jak takie coś się sprawuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wydech to dla mnie tylko ori, jak Ci sie nie spieszy to poszukaj sobie powoli jakiegos ladnego i znowu spokoj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten jest całkiem ładny, tylko czy podejdzie do mojego rocznika '98, skoro dedykowany jest pod '99? I czy nie jest to jakaś przelotówka czy coś? :)

Ustaliłem, że jest to tłumik do silnika 1.6, montowany również w Passacie. I tutaj po raz kolejny pytanie do Was, czy podejdzie do mojego 1.8? Czy jest jakaś różnica w tłumikach między 1.8 a 1.6 i w rocznikach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...