Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosba o ocene opon


Zapomnialemm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów klubowiczów. Dzis zakupilem koleczka na lato, chce zamienic moje 16 na 18 - wzór RS6 C5 i musze do nich dokupic dwie opony gdyz dwie idą w smietnik. Znalazlem na allegro identyczne jakie mam i akurat dwie tak jak potrzebuje. Pytanko czy te opony są coś warte i czy warto na tym w ogóle jezdzic czy moze kupic cos zupelnie innego? Tylko musialbym kupic 4 szt a szkoda mi tych dwóch ktore mam dobre ok 6mm. Doradźcie cos koledzy.

link: OPONY NORDEX STRATUS LATO 225/40/18 2SZT 2010r (3193320069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież możesz dokupić 2 szt.z lepszej półki aby były takie same na jednej osi,a w ogóle jakieś mało znane Duńskie opony z linku przynajmniej mi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quattro muszą być cztery jednakowe opony.

te z allegro nawet ładnie wyglądają po tych zdjęciach, nie widać żeby były pościnane ani posieknięte... ciekawe czy nie wyzapkowane ale na zdjęciu tego nie wyłapiesz... Jakbym szukał takich to kupowałbym te... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i klamka zapadla - kupione - dzieki

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 21:50 ----------

mam pytanko przy okazji jeszcze zeby nie zakladac osobnego tematu: co z zapasem? moge dalej wozic 16' ?

a tak wyglada na 18':

DSC01053.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...