Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne działanie pedału sprzegła , proszę o radę


kami050

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , nie wiedziałem za bardzo w jakim dziale to umieścic ,gdyż to nieco nietypowy problem a dokladnie chodzi o to ,ze przy naciskaniu pedału sprzegła ( bez znaczenia czy auto jest uruchomione czy nie) czuc i slychac jakies skrzypienie , jakby cos o siebie tarlo , nie przeszkadza to w jezdzie ale jest troche irytujace, psykalem tam na ta sprezynke pod pedalem sprzegla jakims srodkiem smarujacym ale nie za bardzo pomoglo , sprzeglo dziala prawidlowo , nie wiem od czego zacczac naprawe tego , wystapilo to nagle , prosze o rade za kazda z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była podobna sytuacja, panowie 'serwisanci' (czyt. praktykanci) w 'autoryzowanym' serwisie Boscha po wymianie rozrządu i kilku innych rzeczach nie raczyli uzupełnić płynu...

Podłącz pod komputer, może coś więcej powie, bo teraz to tylko pogdybać możemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma komp do skrzypienia.

Przepatrz i przesmaruj elementy ruchome.Kanał się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesmarowalem wewnatrz samochodu elementy ruchome sprzegla oraz na kanale pod samochodem , dalej to samo... kurcze co to moze byc... mam jeszcze taki problem ze jadac na 2 lub 3 biegu i odpuszczejac pedal gazu slychac jakis delikatny metaliczny odglos pochodzacy od silnika , koledzy co to moze byc? jak jade na wlaczonym nawiewie i radiu to go nie slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo tylko że w b5, ale b6 pod tym względem pewnie wiele się nie różni a może wcale.

Kolego to psiukanie na sprężyne i gdzie indziej wiele nie pomoże,

wez odepnij to ucho przestrzelone takim krótkim bolcem przy pedale sprzęgła, i przesmaruj dziureczke:wink:

u mnie pomogło, jest cisza do dziś, a robiłem to z rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...