Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czujnik cofania bez wiercenia zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam to Schiller kiedyś coś podobnego sobie zamontował.

Jak dla mnie lipa po całości

"W celu zamontowania czujników wystarczy jedynie przykelić taśmę zawierającą sensory w zderzaku i podłączyć ją do centralki. System montuje się w tylnym zderzaku. Zasilanie pochodzi od świateł cofania. Po załączeniu wstecznego biegu emitowane są dźwiękowe sygnały ostrzegające o przeszkodach znajdujących się z tyłu auta."

:przebiegly:

Opublikowano

Mysle, z możesz zainwestować w wiercenie w zderzaku. Wcale to nie trudne i nie wygląda jakoś rażąco. A przynajmniej masz pewność, że wszystko siedzi jak należy i że czujniki te masz wstawione w najdalej wysunięty punkt

Opublikowano
  • Autor

Co z złego w przyklejeniu taśmy? Jak dla mnie bomba :) Już dawno założyłbym sobie taki system wspomagajacy cofanie, ale nie podobają mi się te czujki w zderzakach :(

"Jak dla mnie lipa po całości"

Dlaczego tak uważasz?

Mam następujące wymagania:

nie interesuje mnie odległośc mierzona z dokładnością [cm] i w zakresie od 3m, chce tylko wiedzieć, że już jestem bardzo blisko przeszkody, także wystarczyło by mi w zupełności sygnał dzwiękowy 0-1, tzn. albo jestem już bardzo blisko, albo nie jestem. Nie potrzebuję również wyświetlacza. Nie wiem jak w innych modelach, ale w B6 fatalnie się cofa i ten moment gdy w tylnej szybie już nic nie widzisz a moment uderzenia jest ciężko wyczuć.

Opublikowano

Trzeba umieć cofac :tongue4: a tak serio to tragedi nie ma chyba :gwizdanie: ale jak to na zderzaku wyglądać będzie :mysli:

Opublikowano

Lipa :thumbdown: lepiej nie montować :)

Opublikowano
  • Autor

Trzeba umieć cofac :tongue4: a tak serio to tragedi nie ma chyba :gwizdanie: ale jak to na zderzaku wyglądać będzie :mysli:

przyklejasz od wewnętrznej strony i nie ma śladu od zewnątrz :)

Lipa :thumbdown: lepiej nie montować :)

Wiesz ze swojego doświadczenia czy tylko tak strzelasz?

Opublikowano

nie lepiej poszukać ori z audi ? Wyjdzie trochę drożej, ale jest wszystko ori jak zaplanował producent.

I czujniki będą solidne, rzadko padają oryginalne.

Opublikowano
  • Autor

A Audi ma takie taśmowe? Jak już pisałem, nie interesuje mnie wiercenie w zderzaku :)

Opublikowano

To kup cały zderzak :)

Opublikowano

Trzeba umieć cofac :tongue4: a tak serio to tragedi nie ma chyba :gwizdanie: ale jak to na zderzaku wyglądać będzie :mysli:

przyklejasz od wewnętrznej strony i nie ma śladu od zewnątrz :)

Lipa :thumbdown: lepiej nie montować :)

Wiesz ze swojego doświadczenia czy tylko tak strzelasz?

wiem z doświadczenia :) teściu montował w nissanie :) bardzo mało precyzyjne :) i ta taśma po czasie sie odkleja :)

skończyło się zdemontowaniem :)

Opublikowano
  • Autor

Kurcze.. szkoda :( Już się nastawiłem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.