Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wkońcu bix czy nie?

Opublikowano
  • Autor

Nie narazie nie

Opublikowano
A jak! Do wyjecia nadkola z pod zrolowanego blotnika

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 21:23 ----------

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x800q80/546/nmgq.jpg

ori amerykany pomalowane w czarny mat :hi:

Opublikowano

Qwerty wszystkie amerykance nie maja silniczków do regulacji?

Opublikowano
  • Autor

Ooo a tego nie wiedzialem

Opublikowano
Qwerty wszystkie amerykance nie maja silniczków do regulacji?

tak. nie mają nawet wiązki w lampie do silniczka. w usa zabronione sa lampy które samoczynnie zmieniają strumień światła. dlatego tez nie samopoziomu, lampach skrętnych, dynamicznych czy ledach to już w ogóle nie wspominam.

Opublikowano
  • Autor

kristof to chyba o tym nie wiedzieliśmy :P

Opublikowano

to na jakiej zasadzie używają xenonów w tej całej Ameryce??

Opublikowano
to na jakiej zasadzie używają xenonów w tej całej Ameryce??

ta takiej ze jest tylko manualnie ustawiona lampa i świeci.

Opublikowano

A w europie jakies samopoziomy spryski, a i tak oslepiaja....:P

Opublikowano
A w europie jakies samopoziomy spryski, a i tak oslepiaja....:P

Samopoziom nie zwalnia z prawidłowego ustawienia lamp.

Opublikowano
A w europie jakies samopoziomy spryski, a i tak oslepiaja....:P

Samopoziom nie zwalnia z prawidłowego ustawienia lamp.

+1

Opublikowano

Dawaj Quattro :D

Opublikowano
Qwerty wszystkie amerykance nie maja silniczków do regulacji?

tak. nie mają nawet wiązki w lampie do silniczka. w usa zabronione sa lampy które samoczynnie zmieniają strumień światła. dlatego tez nie samopoziomu, lampach skrętnych, dynamicznych czy ledach to już w ogóle nie wspominam.

Grzesiu o co chodzi z tymi ledami?Gdzies cos ciekawego czytalem o tym ale nie pamietam
Opublikowano
Qwerty wszystkie amerykance nie maja silniczków do regulacji?

tak. nie mają nawet wiązki w lampie do silniczka. w usa zabronione sa lampy które samoczynnie zmieniają strumień światła. dlatego tez nie samopoziomu, lampach skrętnych, dynamicznych czy ledach to już w ogóle nie wspominam.

Grzesiu o co chodzi z tymi ledami?Gdzies cos ciekawego czytalem o tym ale nie pamietam

było o tym trochę:

Reflektory Audi zakazane w USA

Nowe reflektory Audi zabronione w USA Ť AUTOKULT.pl

Opublikowano
  • Autor

axwg.jpg

xj2s.jpg

nrbs.jpg

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

W tylnych lampach jest roznica miedzy EU a USA? Procz tego ze kierunki sa czerwone? Jest tam obrys? Jakies pofladowe foto? Da rade wyrezac jesli jest obrys?

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 22:27 ----------

gdzie znajde taka dokładke??

dsc01119i.jpg

Opublikowano

To jest dokładka MS Design. Brzydka jak noc:P

Opublikowano
  • Autor

wiem że MS DESIGN ojj odrazu brzydka :P jakby dać tu sensowne kominy wygladaloby lepiej

Opublikowano

Ja mam taką w garażu i się mocno zastanawiam czy zakładać :-/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.