Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy rano


NiskoiSzerokoAudiA4

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem jak zapale rano auto to nie ma ssania i strasznie trzesie silnikiem.... po 3 sekundach gasze auto odpalam na nowo znowu trzesie autem + brak ssania i nagle problem ustaje włącza się ssania i silnik pracuje równo ... Na kompie pokazało brak błędów . Wymieniłem cewki , swiece , czujnik temperatury i nic nadal bez zmian moze ktoś pomoże ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robiles cos ostatnio przy aucie ?? auo odpala odrazu czy musisz dlugo krecic ? czujnik wymieniles a patrzyles w bokach jakie wartosci pokazuje , nowy nie znaczy dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz vaga to sprawdz dokladnie wszystkie parametry, a jak nie masz to podjedz na spota chlopaki napewno pomoga. Mozliwe ze przepustnica wymaga adaptacji . Odpal auto i wcisnij gaz, ciekawe czy wejdzie rowno na obroty czy bedzie falowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny auto nie faluje tylko raz jest ssanie raz go nie ma dzisiaj w nocy przy 1stopniu temperatury odpaliłem i nie bylo zadnych problemów . Poprzedni właściciel chwalił mi sie ze czyścił przepustnice a nie wiem czy robił adaptacje . A co myślisz o przepływomierzu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak nawalila przeplywka to odrazu check engine sie pojawil. Jak masz vaga to odepnij przeplywke i odpal auto nic sie nie stanie poza tym ze zapisze ci blad. Najgorsze jest to ze raz jest raz nie i ciezko namierzyc problem. Przeplywke tez mozesz sprawdzic VAGiem , ja bym sprawdzil te czujniki temperatury . Podlaczyl vaga nie odpalal auta i zobaczyl ile pokazuja , moze przeklamuje. A jak nie masz vaga to podjec na spota w bydgoszczy lub toruniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskim mialem rano problem jadac samochodem przy dodawaniu gazu nie mial sily i chodzil jak traktor co to moze byc?? dodam ze wczoraj chodzil idealnie dzis podepne vagiem moze cos wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne ktoras z cewek

Tak też miałem obstawiać; chodzi jak traktor bo któryś z cylindrów "nie działa" i dlatego też jest słabszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie to dziwi bo juz 3 byly wymieniane a 4 jest oryginalna i jeszcze nie padla a padla natomiast ta wymieniona he i o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece sprawdzone jeszcze pojezdzina nich ale wymieniam po weekendzie majowym takze powinno hulac ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...