Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moja kolejna A4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jako,że wstąpiłam do klubu mając Audi A4 B6 i nie pochwaliłam się swoim czarnym diabłem postanowiłam to zmienić i pochwalę się kolejnym :naughty:.

Od 4 tygodni jestem szczęśliwą nabywczynią białej Audi A4 B8 rok 2008 2.0 TDI 143KM.

Jeśli chodzi o wyposażenie to:

- bixenon z ledami do jazdy dziennej

- halogeny (wiadomo :) - ale piszę bo inni też się tym chwalą)

- półskóra ( skóra + alkantara czarna)

- kierownica multifunkcyjna

- 6 biegowa manualna skrzynia biegów

- ABS

- ESP

- Airbag ( :eusathink: nie policzyłam ile)

- grzane fotele - musiały być jako nieodłączna część wyposażenia jak dla mnie

- podłokietnik przód i tył

- radio (cd/mp3) - cyfrowy odbiór stacji radiowych

- nawigacja MMI 2G (duży kolorowy wyświetlacz) niestety w języku angielskim na chwilę obecną ale trzeba nad tym popracować

- czujniki parkowania

- komputer pokładowy z asystentem zmiany biegów

- tempomat

- klimatyzacja

- elektryczne szyby x4

- elektryczne lusterka

- alusy niestety 16" zima

- przygotowany do telefonu komórkowego z systemem głośnomówiacym

Więcej rzeczy nie pamietam i nie będe bez sensu wymieniać, bo może są ale nie każdy podnieca się tym,ze auto ma np. bagażnik otwierany z pilota :grin:.

Dotychczas wprowadzone zmiany:

- Ściemnione szyby :gicior:

Planowane zmiany wkrótce:

- Zakup welurowych dywaników (już zakupione na allegro - czekają na wymianę) - ZROBIONE

- Zakup nowych opon i feli na lato 18" - ZROBIONE

- Programik na jakieś 170KM

Poniżej kilka fotek:

1a0ca5b59881e6cem.jpg

2e7768271b68938em.jpg

97ccc87a38819863m.jpg

392b87ae59ea36b0m.jpg

851543c3ce18086am.jpg

1bc1dd72e68740ecm.jpg

e2c1dcd0bd9222bcm.jpg

b212c509a1756befm.jpg

A oto mój nowy komplecik na lato. :banan:

37f53a8b281ace3amed.jpg

Jeśli coś się komuś nie podoba to sorry,ale zdjęcia nie są najlepszej jakości, po jakimś retuszu. Choć nie powiem mały retusz, błysk lakieru, dobre tło, podświetlenie i jakiś mega fotograf i wychodzi ekspozycja prawie jak z salonu :yeee:.

Co jak co, mnie się podoba. Dzięki za uwagę i mam nadzieję,że z szacunkiem zostanę przyjęta do grona właścicieli B8 . Pozdrawiam

Opublikowano

Dobry bielas :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładna:jerk:, wielki plus za to że nie znowuż czarna:decayed:tylko to wajchowanie:facepalm:

Opublikowano

Fajna sztuka.Zazdroszczę stołków moje marzenie:)

Opublikowano

Gratki :decayed: i fajnie ze kolejny sedan w klubie :banan:

Opublikowano
:git:
Opublikowano

:thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witamy Bardzo ładna. duża zmiana z czarnego na białe. Bezawaryjnośći

Opublikowano

Ładny białasek:thumbup1::thumbup1:gratulacje

Opublikowano

piekny kolorek. Bezawaryjnej jazdy zycze :)

Opublikowano

komunikat przy zdjeciu nr 7 - bezcenny :grin:

poza tym śliczny kolor i fajne wyposażenie

alcantara i MMI

czego chcieć wiency ?? :wink:

Opublikowano

No co, taka kształtna blondyna za drzewem to nie treść erotyczna ? :decayed:

Opublikowano

kółka 18-19 i blizej ziemi i bedzie miód :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kółka nowe są. Dołączyłam fote. Może niebawem wybiorę się w jakiś przyzwoity plener :) i wrzucę foto po całości

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.