Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz zainteresowany zakupem, to daj znać na PW, ja wtedy pomyślę o cenie. Póki co oficjalnie nie sprzedaje, więc o cenie nie myślałem.


Kolejny zakup......padło na Boscha S5 Silver 85Ah 800A.....jest moc :wink:

ZqUMru1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór 5 lat w moim dobrze służył, ale w zeszłym roku u mnie wybór padł na varte silver z racji 3 letniej gwarancji(varta daje asistans w razie nie odpalenia :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma znizki w IC i mega tanio mnie wyszedł, dlatego wziąłem ....tez mam asistance + , ten plus to kable z ktorych od poniedziałku odpalalem auto;-)

Ostatni aku byl z 2008 70Ah 640A ale jakoś dawał rade....mimo ze wynalazek. Zobaczymy co S5 wniesie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkiem roku też go kupiłem.

wierzylem w varte ale padła przed koncem gwarancji.

odesłalismy z mechanikiem i po czasie przyszła odp. ze nie zwrócą zł. bo według nich akumulator był zle uzytkowany.

Ciekawe w jaki inny sposób miał być uzytkowany aku ktory jezdzi w samochodzie.

na boscha namówił mnie znajomy, twierdzi że z nim przynajmniej nie będzie problemu z gwarancją.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lysy-wr400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lipnej gwarancji Warty też coś słyszałem....zobaczymy, myślę będzie ok. :wink: Z resztą coraz bardziej zaczynam mysleć nad sprzedażą, więc pewnie nie doczekam końca tego aku :wink:


Po kilkudniowych bojach z samym sobą podjąłem decyzję o sprzedaży auta. Gdzieś tam głęboko, nie do końca jestem pogodzony z tym faktem, ale chyba taka kolej rzeczy :o

Wystawiłem ogłoszenie w dziale sprzedam, póki co nie dawałem nigdzie indziej informacji o sprzedaży. Poczekam, może komuś z "tutejszych" przypadnie do gustu. Wszystkie bardziej szczegółowe informację udzielę telefonicznie, mailowo, bądź face 2 face, jakby ktoś był w pobliżu :wink:

A jak się nie sprzeda, to jeszcze się pomodzi :D i też będzie gitara.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dlatego zdecydowałem się na sprzedaż. Mam kilka typów dośc sporo rozbieżnych cenowo. Mondeo lub Laguna III - ok. 2011r vs. SuperB II lub Passat CC - ok. 2009r

Ale nie podjąłem jeszcze decyzji. Nie mam parcia, a szkoda mi audi, więc wszystko jeszcze wisi w powietrzu....jak to mówi moja teściówka: życie i czas przyniesie rozwiązanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się CC miażdży stylistyką, niestety jest kiepski wybór i wysoka cena. W przyszłym tygodniu chciałem trochę pozwiedzać ogłoszenia i bliżej przyjrzeć się ciekawszym ofertą w mojej okolicy. Znajomy szuka auta już od około miesiąca i jest straszny kibel. Celuje w mondeo lub s-maxa i mówi, że po obejrzeniu łącznie 8 aut ma już dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście laguny nie brał bym pod uwagę

mondeo jest ładne i ma mocny motor 2.2

superb zabija miejscem w srodku.

ale Grzesku pamietaj są auta i jest Audi☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguną III jeździ się przyjemniej jak a4 b6. Mówię o codziennej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście laguny nie brał bym pod uwagę

mondeo jest ładne i ma mocny motor 2.2

superb zabija miejscem w srodku.

ale Grzesku pamietaj są auta i jest Audi☺

Laguną jeździ kolega z pracy 2.0 diesel i jest zadowolony, ogólnie całkiem przyjemne auto - mam na myśli po lifcie, ryj ma już taki do ludzi...

Superbem miałem okazję się przejechać i jest poprawny samochód, taki rodzinny i wygodny....usiadłem spokojnie i wygodnie za fotelem kierowcy ustawionym pode mnie......to samo chciałem zrobić u siebie w audi i nawet nie wsiadłem, nie mówiąc już o jakiejkolwiek jeździe.

Mondeo.....takie jakieś bez wyrazu, ale uważam że również wygodne i poprawne auto.

Oglądałem A6C6 i chyba najlepiej wychodzą cenowo, ale z kolei roczniki poniżej 2008....Tak jak napisałeś, są auta i jest Audi :)

Jak nic konkretnego w mojej kasie nie znajdę, wówczas audi zostanie u mnie.....przynajmniej wiem, co mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładni.

audi to audi. mimo swoich drobnych wad.

w dzisiejszym le mans audi po raz pierwszy od 1998r zakonczylo by wyscig poza podium.

ale skośno oka sie zepsuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądałem jeszcze A6C6, ale ciężko coś konkretnego dorwać w przedziale cenowym ok. 40 tyś. Za fajną, wyposażoną i w dobrym roczniku trzeba koło 50. tyś położyć, a to za dużo jak dla mnie.

Nie skromnie powiem, że ciężko się przesiąść z auta o dobrym wyposażeniu na serię, dlatego szukam czegoś o ponad standardowym wyposażeniu. a tu z kolei trzeba więcej położyć. Wniosek, który się nasuwa......zostawić małysza :grin:

Znajomy też niedawno sprzedał A6C5....nawet fajnie wyposażona, kupił Focusa i przez pierwsze dwa tygodnie miał zajawkę, na chwile obecną żałuje. Mimo, że Focus dużo młodszy, to w załuje że sprzedał swoją C5....


I stało się audi ma nowego właściciela......pozostał smutek i żal :(

Dziękuje Panowie za wszystkie lata spędzone z Wami, wariaty jedne :wink: Za porady, pomoc, cierpliwość i poświęcony czas. Może uda mi się coś kupić i wrócę do Was narobić trochę zamieszania :grin:

3majcie się mordy i co złego, to nie ja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum oczywiście zostajesz? ;)

Oczywiście. :-)

Nie smuc sie Audi jest w dobrych rekach :)

Dzieki i pozdrawiam

Wiem o tym. Również dziękuję i pozdrawiam

Panowie, nadszedł czas na zamknięcie tematu. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za pomoc przy modach i wiedzę, jako stąd wyniosłem. Niestety nie zostałem przy marce. Kupiłem Passata B7, na pewno nie lepszy od audi, jakie zamierzałem kupic, ale zdecydowanie tańszy, młodszy i lepiej wyposażony. Jak trochę wstanę z ziemi finansowo, to ogarnę jakiś temacik. Będzie pierwsza B7 ze stajni VW :grin:

Proszę moderatora o zamkniecie tematu :)

Pozdrawiam

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...