Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NJU Mobile vs. Play


Rekomendowane odpowiedzi

Play ma dobra oferte.

39,25 zł - Bez limitu wszytko

Ale bez sms/mms

W nju za 38 masz bez limitu do wszystkich,łącznie z sms/mms

Jak bez sms/mms? Play Formula 4.0 kosztuje wlasnie 39,25 a tam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci + 3msc darmowe na stacjonarne. Po 3 msc darmowe na stacjonarne kosztuja 7zl. Do tego trzeba doliczyc ewentualnie bezpieczny internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play ma dobra oferte.

39,25 zł - Bez limitu wszytko

Ale bez sms/mms

W nju za 38 masz bez limitu do wszystkich,łącznie z sms/mms

Jak bez sms/mms? Play Formula 4.0 kosztuje wlasnie 39,25 a tam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci + 3msc darmowe na stacjonarne. Po 3 msc darmowe na stacjonarne kosztuja 7zl. Do tego trzeba doliczyc ewentualnie bezpieczny internet.

no nie tak źle,ale wiazesz sie umową na 12msc,w nju nie,za net płacisz pewnie jak za zboże,nie ma w opcjach dolozenia jakiegoś pakietu internet,do tego w nju zapłacisz nie wiecej jak 38,nie wygadasz kwoty,zapłacisz mniej,abonament masz 9zl + kwotę na usługi,to samo z netem,używasz,zapłacisz do 19zl,używasz mało,zapłacisz mniej,za 1MB mają 19g,nie ma obecnie lepszej oferty na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma nie ma, musze przyznac ze dalem d*py przedluzajac kilka dni temu umowe w Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 3 latach w Orange z abon 79zl/msc, zegnam sie z ta siecia. U mnie na mazurach ma slaby zasieg, net to jakas pomylka, rozwazam przejscie do Play ewent T-mobile bo te dwie sieci maja niezly net w mojej miejscowosci. Rachunek tez zbic do max 40-50zl/msc w abon lub pojde na karte :P Nju moze i jest konkurencyjne ale to nadal Orange :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie własnie wacham nad zmianą operatora, jestem obecnie w t-mobile poza tym że nie ma problemów jakichkolwiek z zasiegiem nie ma tam nic ciekawego do zaoferowania, ja piszze czesto smsy, niestety siec ma drogie smsy poza t-mobile, wiec dopłacam ciagle do rachunku(rekord 220zł zamiast 79zł):facepalm: ta siec nie oferuje żadnych sensownych pakietów, bo co to jest 100sms za 5zł:facepalm: w grudniu kończy mi sie umowa no wiec czas na zmiany, każdy widze poleca nju mobile, tak wiec pytanie do tych użytkujacych, jak jest z zasiegiem?

Druga sprtawa jeśli chciałbym dzisiaj przejsć do tej sieci to wchodze na strone njumobile wypełniam ten formularz przenoszenia numeru i co tyle? czy jeszcze jakieś wypowiedzenie musze pisac do t-mobile, mógłby ktoś pokierowac co jak , bo ja całe życie w jednej sieci byłem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni załatwiają wszystko ale dla pewności i tak wysyłasz pismo o rezygnacji za potwierdzeniem odbioru

ja bym się do nju nie pchał bo to odłam orange i może się okazać za jakiś czas że takie samo gówno bo żabojady wymyślą coś ciekawego

jestem w takiej samej sytuacji tylko ja mam umowę do marca i wale tmobile. ide do pleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walsnie ja musze sie zastanowic co lepiej play czy nju mobile, w playu mam 3/4 otoczenia poza rodziną(ale ile to roboty):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Njumobile to orange,więc zasięg jest identyczny,wypełniasz formularz na stronie,kurier przywozi umowę,aktywujesz i wsio,umowa jest bezterminowa,ja polecam,przeszedłem z orange kilka miesięcy temu i jestem bzadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz za 50zł masz no limit do wszystkich.

z tmobile przysłali mi ofertę (6 miesięcy wcześniej!) to śmiech co oferują:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Njumobile to orange,więc zasięg jest identyczny,wypełniasz formularz na stronie,kurier przywozi umowę,aktywujesz i wsio,umowa jest bezterminowa,ja polecam,przeszedłem z orange kilka miesięcy temu i jestem bzadowolony.

a niewiesz jak to jest ze zgłoszeniem w t-mobile? Pisać jakieś wypowiedzenie czy oni to wszystko ogarną

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Dobra wiem juz wszystko:wink: wypełniam teraz zgłoszenie o przeniesieniu numeru, oni załatwiaja wszelkie formalnosci ja czekam do końca umowy i wtedy dopiero nalicza sie nowy abonament nowego operatora,a dotego czasu normalnie jestem abonentem t-mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wybierzesz play to tam masz ofertę dla przenoszących numer i oni załatwiają wszystko ale sam też bym wysłał do tmobilie pismo że rezygnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg jak zasięg.. masz Orange to i masz nju.

Z usług możesz w każdej chwili zrezygnować(na wypadek drastycznych zmian) bo umowa jest bezterminowa z zachowaniem chyba miesięcznego okresu wypowiedzenia więc ryzyka wielkiego nie ma.

Również przeszedłem z Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy Orange traktuje połączenia do NJU jak do własnej sieci. Bo jeśli tak to pomyslę i przeniesieniu telefonów córek sam mając połączenia Orange free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktują jako osobnych operatorów

i tu się nie zgodze !

Moja Martyna ma od kilku miesięcy Nju Mobile.. ja nadal Orange ( 800 min do innych Orange nielimitowane )

dzwonie do niej co troche i nigdy nie wzięło mi z pakietu minut... cały czas liczy jakby była w Orange więc bierze z nielimitowanego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się tego obawiałem ale temat sprawdzony od kilku miesięcy.... ja w sumie też czekam do końca umowy i spadam do Nju Mobile....

wydzwaniają już do mnie z Play T-mobile i wyskakują ze swoimi hiper pakietami itp itd .. żaden nie potrafi zrozumieć że wole krótszą umowe i bez żadnego aparatu niż płacić 150 zł samego abonamentu.... a tutaj 5 dyszek i mam wszystko za darmo :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje wam nielimitowane rozmowy w Play za 30 zł od pierwszego dnia miesiąca po doładowaniu. Przede wszystkim lepszy zasięg niż w Orange no i te nielimitowane rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...