Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przedłużenie anteny GPS


Rekomendowane odpowiedzi

A co do tunera tmc to rozumiem że muszę kupić tuner oraz jakieś okablowanie ? I jest duży problem żeby go zamontować ?

Wiązka jest banalna zasilanie podpinasz i sygnały can wejście i wyjście i działa

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a czy muszę mieć TMC do multifunkcji?? mam teraz concerta II i multi działa.

dobre pytanie...

Jeśli chodzi o radia w Audi, to chyba jedynie RNS-D ma te problemy z bezpośrednią komunikacją przez CAN. Concert II komunikuje się z autem bezpośrednio, jak większość odbiorników w Audi.

Nie odpowiem ci definitywnie, ale zakładając, że sterowanie multi również obywa się can-em to spodizewałbym się problemów z działaniem kierownicy.

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

A co do tunera tmc to rozumiem że muszę kupić tuner oraz jakieś okablowanie ? I jest duży problem żeby go zamontować ?

Wiązka jest banalna zasilanie podpinasz i sygnały can wejście i wyjście i działa

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Ale trzeba go z drugiej strony wpiąć w nawi do tej szerokiej złączki (nie te typowe kostki z zasilaniem, głośnikami czy te potrójne) a cany chyba idą od razu do zegarów. Tak samo jak GALę trzeba podpiąć do nawi w dwóch miejscach. Jak ktoś wie co do czego to w sumie chyba żaden problem. Mnie cały czas nurtowało skąd ma iść can to TMC, z auta czy z nawi. Przez TMC musi przechodzić jeszcze sygnał anteny radiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w którym dokładnie miejscu montować tą antenę fakra. Muszę ją kupić bo niestety mój GPS z rekina zaczął się gubić. Raz pozycjonuje dobrze innym razem zupełnie pokazuje inne miejsce. Rozumiem, że przyczyną jest antena GPS? Chyba, że ewentualnie doradzicie jak dostać się do tego rekina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w którym dokładnie miejscu montować tą antenę fakra. Muszę ją kupić bo niestety mój GPS z rekina zaczął się gubić. Raz pozycjonuje dobrze innym razem zupełnie pokazuje inne miejsce. Rozumiem, że przyczyną jest antena GPS? Chyba, że ewentualnie doradzicie jak dostać się do tego rekina?

ja mam pod schowkiem przyklejoną do wzmocnienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...