Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Xenony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znalazłem pare wątków ale kazdy cos innego radzi nie wiem który w praktyce sie sprawdzi a dziurawić nową lampę to troche szkoda :confused4:

A po co masz jechać do serwisu ustawić.Na przyszłość pisz dokładnie co zrobiłeś :) i nie będziemy zgadywać :mysli: Nie masz stacji co robi przeglądy ? Sam zmieniałeś na bixenony? :) zaznacz na scianie odcięcie światła i ustaw nowe tak samo :)

A co do paroawnia :gwizdanie: nie ma idealnero rozwiązania :) ja zastosowałem takie jak opisałem,w kilku A4 i pomogło ale :gwizdanie:

Nie każdy się z tym zgadza :)

ale mi już nie parują :polew:

:szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/bixenon_parowanie_jak_temu_zapobiec_i_jaki_zaparowania_u_was-t23403.45.html

Proszę

Opublikowano
  • Autor

dzięki czytałem to no i spróbuję troche szkoda że trzeba dziurawić nowe lampy apropo pisałem że wymieniłem lampy halogenowe na xenonowe. Zmieniałem sam i zrobiłem tak jak pisałeś ustawiłem według starych i myślisz ze będzie ok? Dziś jadąc do pracy nawet nie zapalałem świateł i po godzinie od zaparkowania pojawiła śię para w obu lampach :angry: a po około trzech znikła co jest grane?? ;( gzdie dokładnie robiłeś ta otwory od spodu?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 16:31 _________________________________________________jak na złość nie pada wszystko zrobiłem tak jak przeczytałem teraz czekać na deszcz :blink: jak one ładnie wyglądają bez pary :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko w Angli jest więcej wilgoci w powietrzu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no tak ale teraz nie parują dlatego czekam na deszcz a tu prawie cały czas leje :( czy tak jak pisałeś nie ma różnicy czy xenon czy bixeonon budowa lampy jest ta sama?

Opublikowano

Ja mam patent Waskiego i nie parują,no może jak jest duża wilgotnośc to troszeczkę na dole ,ale po zaświeceniu szybko odparowuje :good: a pzred modem cały tydzień :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

dziś popadało ale nie jeżdziłem i nie zapalałem lamp narazie nie ma pary mi zawsze parowały jak zapaliłem lampy i po chwili miałem pare a potem znikała jak postał :mysli:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 20:46 _________________________________________________na razie działa oby tak dalej dziś popadało i nie ma pary :)

  • 4 lata później...
Opublikowano

Witam.

Trochę inny temat, ale dołączę się do tego wątku, a mianowicie dobrałem się dzisiaj do mojej niedziałającej żarówki w prawym świetle. Po wyjęciu wszystkiego okazało się że ktoś coś musiał tam majstrować, ponieważ wejście na żarówkę jest kwadratowe, a wtyczkę do żarówki mam taka małą jak na zdjęciach. W lewym świetle jest ok, bo sprawdziłem, a w tym jakoś dziwnie.

Gniazdo na żarówkę w lampie:

Zdj_cie0470.jpg

W to jest włożona żarówka, a od tego idą przewody do małego pudełeczka, które jest upchnięte w lampie (to jasne do którego idą przewody), a od tego jasnego przewody odchodzą do tego większego urządzenia z błyskawicą.

Zdj_cie0471.jpg

Zdj_cie0472.jpg

Zdj_cie0473.jpg

I do tego wszystkiego upchnięta jest taka żarówka. Wiecie może jakie ma oznaczenie?

Zdj_cie0475.jpg

Opublikowano
Witam.

Trochę inny temat, ale dołączę się do tego wątku, a mianowicie dobrałem się dzisiaj do mojej niedziałającej żarówki w prawym świetle. Po wyjęciu wszystkiego okazało się że ktoś coś musiał tam majstrować, ponieważ wejście na żarówkę jest kwadratowe, a wtyczkę do żarówki mam taka małą jak na zdjęciach. W lewym świetle jest ok, bo sprawdziłem, a w tym jakoś dziwnie.

Gniazdo na żarówkę w lampie:

http://s11.postimage.org/f5ydqoe4v/Zdj_cie0470.jpg

W to jest włożona żarówka, a od tego idą przewody do małego pudełeczka, które jest upchnięte w lampie (to jasne do którego idą przewody), a od tego jasnego przewody odchodzą do tego większego urządzenia z błyskawicą.

http://s16.postimage.org/6oqqpatz5/Zdj_cie0471.jpg

http://s12.postimage.org/z3kdtqduh/Zdj_cie0472.jpg

http://s9.postimage.org/5tux0qkwb/Zdj_cie0473.jpg

I do tego wszystkiego upchnięta jest taka żarówka. Wiecie może jakie ma oznaczenie?

http://s10.postimage.org/49jm2s5tx/Zdj_cie0475.jpg

nie jest to czasem d2s lub hid

Opublikowano

Raczej wygląda na HID:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.