Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki, nie doczytalem, myslalem ze juz jakis czas temu ;)

fajnie wyglada twoja na tej feldze i ze sciemką, gratsy!

Opublikowano
  • Autor

felga jest jeszcze zimowa :)

dozynam opony zimowe i generalnie pod koniec maja wskakuje na 17nastki letnie :)

Opublikowano

o letnich z fotek mowie, najładniejszy wzor jaki audi wypusciło :) sam bym takie wrzucil, ale 1,6 tego nie uciagnie ;)

Opublikowano

ale 1,6 tego nie uciagnie

uciągnie uciągnie :wink4:Yelo przykładowo śmiga na tych felgach z silnikiem 1.6 :good:

Opublikowano
  • Autor

Moje standardowe 1.8T na tych oponach i felgach nie portafi zapiszczec :) tzn chodzi mi o ruszeniu spod swiatel normalnym i daniu w palnik a nie zarzynaniu sprzegla :)

Dla mnie bomba bo nie trace nic na przyspieszaniu :)

Opublikowano

kuzyn na 17" z oponami 215 z silnikiem 1Z obracał kółkami jak chciał :rolleyes:

a jak ktoś kupuje 1.6 to chyba nie po to, żeby się ścigać od świateł do świateł ale do bujania :wink4:

Opublikowano

kuzyn na 17" z oponami 215 z silnikiem 1Z obracał kółkami jak chciał :rolleyes:

bo gnojówka ma lepszy niuton z dołu :gwizdanie:
Opublikowano

kuzyn na 17" z oponami 215 z silnikiem 1Z obracał kółkami jak chciał :rolleyes:

bo gnojówka ma lepszy niuton z dołu :gwizdanie:

dlatego gnój forever :punk:

:decayed:

Opublikowano

kuzyn na 17" z oponami 215 z silnikiem 1Z obracał kółkami jak chciał :rolleyes:

bo gnojówka ma lepszy niuton z dołu :gwizdanie:

dlatego gnój forever :punk:

:decayed:

:good::thumbup:
Opublikowano
  • Autor

Dlatego jak bede zmieniac to nastepny bedzie jednak TEDIK

moze B6 3.0 ? :D[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:50_________________________________________________W ZWIAZKU Z LICZNYMI PYTANIAMI

Szybki robione w http://ciemneszyby.pl/

Koszt Avant 400 pln[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 22:32_________________________________________________Update - jak myslicie w dobrym kierunku ide ?

Opublikowano

witam moze mi ktos pomoze mam audi A4 18t 184km moj problem polega na tym ze autko po przekreceniu kluczuka nie pali rozrosznik wogole nie reaguje sprawdzilem miernikiem czu dochodzi prad do rozrusznika i nie podaje wogole czy ktos moze mi powiedziec jaka jest przyczyna tego dodam ze ze stacyjki prad wychodzi prosze o pomoc

Opublikowano

immobilizer?

Opublikowano

Dlatego jak bede zmieniac to nastepny bedzie jednak TEDIK

moze B6 3.0 ? :D[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:50_________________________________________________W ZWIAZKU Z LICZNYMI PYTANIAMI

Szybki robione w http://ciemneszyby.pl/

Koszt Avant 400 pln[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 22:32_________________________________________________Update - jak myslicie w dobrym kierunku ide ?

oczywiscie ze idziesz w dobrym kierunku :good:

witam moze mi ktos pomoze mam audi A4 18t 184km moj problem polega na tym ze autko po przekreceniu kluczuka nie pali rozrosznik wogole nie reaguje sprawdzilem miernikiem czu dochodzi prad do rozrusznika i nie podaje wogole czy ktos moze mi powiedziec jaka jest przyczyna tego dodam ze ze stacyjki prad wychodzi prosze o pomoc

a co to ma do tego tematu?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Update

Okleiłeś ringami na bokach? :shocked: Mi się takie coś nie widzi :no::kwasny:

Opublikowano

Kolega z Torunia ma ringi ale duuuuuuużo delikatniejsze :mysli:

dsc03178c.jpg

dsc01006n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Okleiłeś ringami na bokach? :shocked: Mi się takie coś nie widzi :no::kwasny:

Widzisz - a mi sie podoba :)

Jedni mowia ze wioska

inni ze fajnie - zawsze bedzie grupa zadowolonych i mniej zadowolonych :)

Co do tych slabszych ringow (powiem zejakbym widzial wczesniej to zdjecie to bym sie zastanawial) :)

Opublikowano

Ja bym jeszcze zakupił relingi, dla mnie kombiakowi dodaje to charakteru :decayed:

Opublikowano

te delikatne wyglądają całkiem całkiem, ale te twoje to tak średnio mi się widzą..

ale załóż jeszcze białe relingi :kox:

i białe migacze!

Opublikowano
  • Autor

Dodalem jeszcze 2 zdjecia bo te robione aparatem wyszly zdecydowanie tak sobie

Te zrobilem telefonem na szybko i sa lepsze ale i tak nie oddaja jak autko wyglada naprawde - a wyglada duzo lepiej niz na zdjeciahc

img0173n.jpg

img0174a.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.